Блог Себастьяна Тегзи

Про війну

На війні буває всяке, на війні немає ангелів. Війна деморалізує і зберегти образ Божий на війні насправді не так легко. Однак, це аж ніяк не означає, що на війні усі є однакові й між тими, хто воює, немає різниці, як часом можна почути від супердуховних небожителів, які є «внєполітікі». Дзуськи! Так, на війні грішать усі. Але горе тим, хто війни розпочинає. Хай би їх недоля взяла!

Та хтось скаже, що все розпочалось із Майдану. Мовляв, не треба було силою скидати бандитську владу в Києві 2014-го. Серйозно? А не пішли б Ви лісом, панове? Тому що все почалось не з Майдану. Майдан насправді був реакцією, а не причиною. Все почалось, як відомо, з незаконного побиття мирних студентів. З перебільшення службових повноважень. З владного насильства. З узурпації влади. Врешті-решт з лукавої відмови бандюковича (під тиском кремля) підписувати заявлену раніше євроасоціацію. Все почалось із втручання немитої росії у внутрішні справи суверенної української держави.

Ясна річ, росія не уявляє своєї імперської величі без України. Тому й не думала ніколи відпускати її з орбіти свого впливу. Це навіть їжаку зрозуміло, хоча й не зрозуміло проко(ім)пе(ріє)нку та іншому лукавому рашистському поріддю, які поплутали Царство Боже з «традиційними цінностями русскава міра». І ще й беруться вчити жити всіх навколо.

Читайте також:

Що ж, отже, сказати? Війна − це, безперечно, діло брудне, вона не робиться в білих рукавичках. І українські воїни не ангели, але вони безсумнівно Божі слуги, що меч носять і відомщають і карають тих, хто чинить зло. Тому ми молимось за них та всіляко підтримуємо. А рашистські вояки − слуги лукавого, бандити й перевертні в мундирах, яких чекає праведний суд Божий.

З Днем захисника України!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!