Варто замислитись

Світ без гриму. Чи можна зупинити падіння нашої цивілізації?

Світ вступив в нову фазу розвитку. Ця фаза розвитку почалася за часів Перебудови в СРСР. Після падіння штучно створеного монстра, який прожив 75 років, почалася ера високих технологій і падіння багатьох режимів у світі. Почалася Перебудова у світовому масштабі. Що потрібно щоб зупинити падіння нашої цивілізації?
Творець допускає цей розвиток подій, хоча нелегко сприймати події, що розвиваються поза звичною людською логікою. Але це є, це відбувається, це допускається, подобається нам воно чи не подобається. Я повторюю часто про одну надію, на яку можна, ні, не розраховувати, а просто покладатися.
Це надія на те, що в найекстремальніший момент для нашої цивілізації, коли людських ресурсів і можливостей не вистачить, щоб зупинити падіння нашої цивілізації, в ситуацію втрутиться Бог, і по своїй любові й ласці врятує світ, який гине руйнується себе.

Віруючі люди також розуміють, що земля Ізраїлю є пуповиною світу. Розв’яжеться вона, загине біблійне поле світу, і тоді загине весь світ. Не може земля Початку, земля Бога, земля пришестя Ісуса Христа загинути окремо від світу. Все наше Буття пов’язано невидимими, але відчутними небесними нитками. Все відбувається в єдиному контексті.
І ось зараз ми беремо участь в біологічній війні вірусів проти нашої планети. У цій війні віруси діють безшумно і без бойових гасел, вони просто вбивають людей за своїм вибором. Але покарання Боже на цьому не закінчилося.
Ті, кому Америка надавала останні багато десятків років особливі можливості для життя, навчання, роботи, але які в силу своєї ментальності, небажання, часто простої ліні, цим в більшості не хотіли користуватися і зараз проявили до своєї країни ненависть.
Ліберали-соціалісти, білі і чорні, розбестили чорну масу Америки гаслами про дискримінацію, рівність, свободу. Але як ми знаємо, всі прекрасні гасла перетворюються в грабежі, насильство, вбивства. Так сталося і цього разу. І велика країна, яка пропонує свої правила всьому світу, раптом виявилася безсилою і безвольною у себе. І мало того, теоретично опинилася на межі економічного руйнування і громадянської війни на расовому ґрунті. Вічним виявилося гасло диявольського посланника, Леніна: «Грабуй награбоване!». Це диявольське гасло завжди виправдовує потаємне бажання плебсу, забрати, розграбувати, якщо треба, вбити. І ось зараз, воно радісно було реалізоване чорним населенням і божевільними у своїй капості різнокольоровими лібералами.
Я, особисто, то маю надію на втручання Творця в справи нашого світу. А ви? Я тільки прошу, щоб Його божественна логіка справедливості збіглася з нашими надіями на майбутнє.

Джерело: invictory.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button