РелігіяХристиянські новини

Відкриття філії Запорізької Біблійної Семінарії відбулося

17 жовтня 2020 року відбулося відкриття філії Запорізької Біблійної Семінарії (ЗБС) на базі Дніпровської центральної церкви ЄХБ (вул. Дегтярьова 39). А також перша сесія сертифікатної програми «Християнська освіта. Основи».
Перша сесія була присвячена темі «Герменевтика» (як тлумачити Святе Письмо). Викладав академічний декан та викладач ЗБС Володимир Іванович Горбенко.

«Вдячні Богу, що відкриття філії ЗБС відбулося! На сесії перевернулося уявлення про вивчення та тлумачення Біблії! Дякую викладачеві, що так зрозуміло та наочно пояснив досить складну тему. Вже з нетерпінням чекаємо наступну сесію!», – поділилася враженнями Надія, координатор філії ЗБС.

Як повідомляла Дніпровська церква, місія програми – сформувати християнські принципи в особистому духовному зростанні, з подальшою присвятою, для практичного християнського життя в помісної церкви та вірного свідоцтва про Ісуса Христа.

«Було дуже інформативно і цікаво! Дуже чудовий спікер! Багато чого нового для себе відкрив і дізнався», – повідомив Денис, який займається медіаслужінням.

Служитель Денного Центру «Любов» також дуже рада за організацію та проведення першої сесії:

«Дуже дякую за організацію і проведення першої сесії ЗБС! Дуже рада, що є можливість отримувати християнську Біблійну освіту прямо у себе в місті! Подяка викладачеві Горбенко Володимиру Івановичу за цікавий і зрозумілий виклад матеріалу з теми, а також всім організаторам і служителям. Все було на висоті!»

Молодіжний пастор Іван, який теж був учасником сесії, доповнив свої знання та рекомендує всім продовжувати вчитися:

«Сесія дуже сподобалася. Матеріал викладався доступно. Викладач своєю харизмою просто як “магнітом” утримував увагу до запропонованого матеріалу. Також використання презентації привело до кращого запам’ятовування. На сесії я доповнив свої знання новими ідеями для самостійного вивчення Писання. Рекомендую всім продовжувати вчитися. Це незабутній процес, котрий приносить великі благословіння у вивченні Писання».

Вчитель недільної школи Олена також поділилася враженнями від сесії:

«Я давно хотіла здобути таку освіту і для мене це буде чудовим фундаментом. Я викладаю уроки в недільній школі й для мене дуже важливі ці знання, щоб навчитися правильно тлумачити та підносити дітям Слово Боже. І я вдячна Богу за благословення і таку можливість навчатися! Навчання в Біблійної Семінарії зміцнить мене і наставить в служінні Господу! Велика подяка також організаторам за проведення цієї сесії. Дуже дружна атмосфера! Дуже дякую!».

ЗБС пропонує використати чудову можливість отримати духовну освіту, зареєструвавшись на наступні сесії.

Якщо є питання, можна телефонувати: 066 2128 568, 098 4141 259 – Надія Гуляєва, координатор програми.
Реєстрація на програму: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLb6aTHDQGXBCOq8LK6-2mHjVYPL4R_d3S7kd2KeDGJwE1MA/viewform
Детальна інформація: 
https://www.church.dp.ua/hristianskoe-obrazovanie-osnovy/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button