СвітХристиянські новини

Влада Каліфорнії оштрафувала дві церкви за молитовні зібрання

Дві каліфорнійські церкви були оштрафовані на кілька тисяч доларів за порушення обмежень щодо здоров’я та проведення богослужінь в приміщенні під час пандемії. Про це повідомляє ChristianHeadlines.com
Баптистська церква Північної долини в Санта-Кларі (штат Каліфорнія) була оштрафована округом Санта-Клара на 10000 доларів за проведення двох недільних молитовних зібрань з піснями у приміщенні. Він також отримав наказ про припинення і утримання від цих дій.
Графство оштрафувало церкву на 5000 доларів за кожне ранкове зібрання та 5000 доларів за вечірнє зібрання.

Тим часом інший каліфорнійський суд оштрафував храм Godspeak Calvary Chapel в Таузенд-Оукс за проведення шести молитовних зібрань під час карантину на загальну суму в 3000 доларів (за ставкою 500 доларів за збори), а її пастору Робу Маккей (Rob McCoy) виписав окремий штраф за неповагу до суду.

Джек Трібер (Jack Trieber), пастор баптистської Церкви Північної долини, вважає рішення суду несправедливим.

«Я відповідаю за духовне здоров’я людей у ​​своїй громаді, – каже пастор. – Хоча [фізичне] здоров’я надзвичайно важливо, духовне здоров’я ще важливіше для кожного з нас, воно понад усе. А в результаті ізоляції церков від прихожан під час карантину … ми бачимо різке зростання самогубств, сімейного насильства, наркоманії, бродяжництва та алкоголізму. Нам потрібно повернутися до поклоніння Богові. Мій обов’язок і складається в духовній службі своїм ближнім і поклонінні Богу. Я готовий відстоювати свою позицію, навіть якщо мене заарештують. Все що я хочу – проповідувати Слово Боже».

Трібер сказав, що він “готовий взяти позицію”.

«Якщо ви арештуєте мене цього тижня – і я знаю, що це можливо – це не моє бажання. Моє бажання – проповідувати Боже Слово», – сказав він.

Окружний суд Санта-Клари ухвалив, що церква порушила карантинні правила, що забороняють релігійні збори і співи в закритому приміщенні.
В рішенні суду було заявлене наступне:
«Баптистська церква Північної долини не виконала вимоги закону про заборону співів і загальних служб, а ця її діяльність незаконна. Суд розуміє, що церковний спів є важливим і суттєвим елементом релігійного обряду. Однак служби охорони здоров’я попереджають, що спільний спів в приміщенні без масок сприяє повітряно-крапельним зараження вірусом в ще більшому ступені, ніж при диханні і спокійній мові. Округ вимагає, щоб баптисти Північної долини негайно припинили ці дії і неухильно дотримувалися вимоги наказу про зниження ризиків, директиву про збори, постанову штату від 13 липня і правила штату. Невиконання цих вимог призведе до примусових дій з боку окружної влади».
Адвокат, що захищає інтереси храму Godspeak в суді, вказав на подвійні стандарти в наказах губернатора Гевіна Ньюсома (Gavin Newsom).

«Той самий губернатор, який заохочує масові акції протесту, забороняє будь-яке богослужіння і зараз штрафує церкви за право збиратися та проводити богослужіння”, – сказав засновник та голова Ради Свободи Мет Ставер. “Той самий губернатор, який каже, що церква може збиратися на світські служби, забороняє церкві проводити богослужіння. Ця неконституційна ворожість проти релігійного поклоніння повинна припинитися».

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button