Релігія

Мир в Україні, переговори та гуманітарні коридори – звернення Папи Франциска

«Бог є тільки Богом миру, Він не є Богом війни» – наголосив Папа Франциск та закликав припинити війну в Україні, зосередитися на переговорах і гарантувати гуманітарні коридори.

Джерело: risu.ua з посиланням на vaticannews.va

У своїй промові Франциск зауважив, що Маріуполь стало містом-мучеником лютої війни, яка спустошує Україну. За його словами, не існує стратегічних причин обґрунтувати варварства у вбивстві дітей, невинного та беззбройного цивільного населення.

«…Єдине, що потрібно – це припинити неприйнятну збройну агресію, перше ніж вона перетворить міста у цвинтарі», – зазначив він.

Мир в Україні, переговори та гуманітарні коридори – звернення Папи Франциска

Також Папа з болем у серці приєднує свій голос до голосу простих людей, що благають про кінець війни.

«Нехай же в ім’я Боже буде почутим крик страждаючих, і припиняться бомбардування та атаки! Нехай по-справжньому та рішуче зусилля зосередяться на переговорах, а гуманітарні коридори будуть дієвими та безпечними. У Боже ім’я, прошу вас: припиніть цю різню!», – наголосив католицький священик.

Франциск закликав приймати численних біженців, в яких перебуває Христос, і подякувати за велику мережу солідарності, що сформувалася, та просив всі дієцезіальні та чернечі спільноти помножувати молитви за мир.

«Бог є тільки Богом миру, Він не є Богом війни, і той, хто підтримує насильство, профанує Його ім’я», – підкреслив він.

Також він закликав помолитися в тиші за тих, що страждають і за те, щоби Бог навернув серця до непохитного прагнення миру.

Нагадаємо, що через повномасштабну агресію Росії, Папа Римський Франциск закликає забезпечити гуманітарні коридори й припинити війну в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І знову ж таки: Папа Франциск ніяк не “оприлюднив” ту ПРАВДУ, хто ж саме цю жахливу війну розв’язав. Й, відповідно, вчиняє на ній масово-масштабні злочини, які, по суті, аналогічні нацистським у роки 2-ї світової війни.
    А також пригадується. зокрема, і ось такий “ЦІКАВИЙ” епізод.
    Тобто. 12 квітня 2020 р., коли за Григоріанським календарем відзначався Великдень, а Юліанським – Вербна неділя, виступаючи у Ватикані з традиційним пасхальним звернення Urbi et Orbi (“До міста і світу”), він закликав… “ПОСЛАБИТИ САНКЦІЇ” щодо країни-агресора… (!)
    І саме в цей день виповнилася 6-та річниця (72 місяці) з того дня, коли 2014 р. проросійські спецпризначенці (Гіркін і Ко) спровокували (в т. ч. у Слов’янську тощо) і розпочали агресивні воєнні дії на Сході України.
    Ось такий – надміру москвофільний, а заодно – ліволіберальний і “супергуманістичний”, ієрарх очолює нині Католицьку Церкву. А “Слово про Слово” (чомусь) постійно його піарить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!