УкраїнаХристиянські новини

Рада Церков проти ратифікації Стамбульської конвенції і попереджує про наслідки

ВРЦіРО розтлумачила у зверненнях до керівництва держави і низки міністерств,  чому не можна ратифіковувати Стамбульську Конвенцію. Ризики цієї  ратифікації мають сприяти тому, щоб  українська влада  розвивала національне законодавство  щодо протидії домашнього насильства, з метою запобігти гендерній  ідеології.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у своїх апеляціях до глави  держави і низки міністерств, ще раз нагадала думку українського народу щодо ратифікації Конвенції про убезпечення жінок від насильства і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами, оскільки цей документ нав’язує  гендерну  ідеологію, яка значно завдає шкоди моральності  і сімейним цінностям нашого суспільства та не стосується захисту від домашнього насильства.
Наочно, у грудні 2019 року петиція на сайті Президента України №22/074484-еп  проти ратифікації Стамбульської конвенції зібрала потрібні 25 тисяч голосів, проте громадськість не помітила на це жодної реакції з боку Президента України та Уряду. А ось  протилежна за змістом петиція у травні 2020 року посприяла їх активній діяльності, яка виразилась в узгодженій дії щодо ідеї ратифікації Стамбульської конвенції в Україні.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій занепокоєна тим, що Конвенція прямо передбачає навчання учнів у школах «нестереотипним ґендерним ролям» (стаття 14 Конвенції), підмінюючи поняття «стать» на «ґендер», який своєю чергою передбачає понад п’ятдесят різновидів визначення даного терміну. Організація переконана, що це є політичним і правовим інструментом для популяризації в українських школах і університетах одностатевих стосунків.
Гендерна ідеологія сприятиме розвитку  негативних наслідків, які проявляться згодом у вигляді психологічних розладів, особливо серед молодшого покоління. Про це свідчить статистика: рівень випадків суїцидів серед трансгендерного населення  становить 41% , що в кілька разів перевищує показники серед решти людей (4,6%), які не страждають цією формою хворобливого настрою.
З огляду на катастрофічну демографічну ситуацію в Україні, популяризація ідей щодо гендерної самоідентифікації є надто небезпечною для майбутнього  суспільства. Хай усвідомлять ті,  хто пропагують переваги Стамбульської конвенції : вони фактично виступають проти майбутнього України!
ВРЦіРО пропонує замість ратифікації Стамбульської конвенції розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, беручи приклад з інших країн Європи, які також відмовилися від ратифікації цієї Конвенції, таких як :Великобританія, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Молдова, Вірменія.

Джерело: ВРЦіРО

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button