СвітХристиянські новини

У США заборонили проводити аборти у зв'язку з поширенням коронавірусу

У американських штатах Огайо та Техас аборти визнали як медичну процедуру, яку потрібно призупинити під час карантинних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє The New York Times.
Повідомляється, що уряд включив “будь-який тип абортів, які медично не необхідні для збереження життя чи здоров’я матері”.
“Ніхто не звільняється від розпорядження губернатора щодо медично непотрібних хірургічних операцій і процедур, включаючи аборти. Ті, хто порушує розпорядження губернатора, понесуть відповідальність перед законом” — про це заявив генеральний прокурор штату Техас Кен Пакстон.

Пакстон підкреслив, що на медиків, які порушать заборону на аборти, чекатимуть штрафи в розмірі до 1000 доларів США або ув’язнення до 180 днів.
Генеральний прокурор Огайо Дейв Йост видав аналогічну директиву минулого тижня.
Натомість місцеві активісти з питань абортів звинуватили урядовців у використанні коронавірусної кризи для просування політичної програми щодо обмеження цієї медичної процедури.
Вони впевнені, що аборти слід вважати серйозною операцією і люди не можуть чекати процедури, поки пандемія не закінчиться.

Джерело: prm.ua

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button