Новини суспільстваХристиянські новини

Стартував 4-й набір групи підтримки онлайн-курсу «Емоційна цілісність»

В середині січня стартував четвертий набір групи підтримки курсу «Емоційна цілісність» Школи консультування «Відновлення цілісності». Цього разу група вийшла інтернаціональна. Серед десятка учасників не тільки українці з різних міст, а й білоруси, росіяни і російськомовні іммігранти з різних штатів США.

Про це інформує пресцентр ШКВЦ

На першій зустрічі студенти ознайомилися і розповіли, чому вибрали даний онлайн-курс. «Я дуже емоційна людина і не завжди вмію володіти собою», − поділилася одна зі студенток. «Я хочу пізнати себе краще, навчитися виражати почуття та емоції», − додав інший учасник. «А мені важливо розрізняти деструктивні емоції й навчитися з ними справлятися», − ділилися інші. Оскільки деякі студенти є духовними наставниками, вони відзначили, що їм важливо знати, як допомогти іншим у зціленні душевних ран.

Варто відзначити, що в групі створюється дружня і безпечна атмосфера, тому ділитися враженнями та коментарями легко.

Світлана Кучеренко, Антон Колганов та Вікторія Андросова, коучі курсу, вміло направляли спілкування в одному потоці. «Ми часто говоримо про важливість духовного зростання, про те, як перемагати плотські бажання, водночас про фізичне здоров’я, але як мало чуємо тем про душу, внутрішній стан людини, емоції та почуття… У цьому курсі ми розглянемо цю тему глибоко, тому що важливо все − дух, душа і тіло людини», − зазначив Антон.

Читайте також:

Нагадаємо, що уроки онлайн-курсу студенти дивляться самостійно в зручний для них час на сайті ШКВЦ, а раз на тиждень всі зустрічаються в Zoom для спілкування і молитви. Студенти додаються в групу в Фейсбук, отримують додаткові матеріали.

Ще можна приєднатися до навчання, залишилося кілька місць. Попереду − 6 зустрічей в онлайн.

Якщо ви хочете замовити курс і ознайомитися з темами відеоуроків, заходите за посиланням: https://study.territoriao.info/course/emotions

Школа консультування «Відновлення цілісності» існує вже шостий рік. В онлайн-форматі школа працює майже три роки і пропонує матеріали для підвищення кваліфікації в душпастирстві та внутрішньому зціленні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button