Новини суспільства

15 дітей повернули до України разом з їхніми матерями та законними представниками

Уповноважений Верховної Ради з прав людини, Дмитро Лубінець, повідомив в Telegram, що 15 дітей разом з їхніми матерями та законними представниками були повернені до України.

Джерело: Телеграм 

Ці діти були з населених пунктів Харківської та Херсонської областей, які були окуповані ще на початку війни.

«Попри складнощі, ми продовжуємо працювати, щоб українці мали можливість знову побачити своїх близьких та повернутися на свою землю. За даними Національного інформаційного бюро, на територію України повернулися 308 дітей», − зазначив омбудсмен.

Проте, за даними президента України Володимира Зеленського, за останній рік сталося понад 16 тисяч випадків депортації дітей на територію Російської Федерації та Білорусі під час окупації українських населених пунктів.

Міжнародний кримінальний суд видав міжнародні ордери на арешт президента РФ Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини держави-агресора Марії Львової-Бєлової за депортацію українських дітей і незаконне їх вивезення з тимчасово окупованих територій нашої держави в Росію «щонайменше від 24 лютого 2022 року».

Читайте також:

Російська влада називає це «евакуацією», але людей примушують заходити в «евакуаційний» автобус або сідати у власне авто та перекривають шлях до України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button