Сім'я

Відбувся онлайн форум сімейного служіння 27 листопада

IV Всеукраїнський форум сімейного служіння відбувся 27 листопада. 258 сімейних служителів зібрались разом у 18 локаціях України, щоб дізнатися про Божу місію для сімейного життя. Учасники зібралися групами в різних регіонах та переглядали онлайн-трансляцію.

Джерело: svitogliad

«Це був новий формат в сучасних умовах. Ми були разом і онлайн одночасно. Вийшло, як на мене, чудово!» – поділилася враженнями на своїй сторінці у Facebook організаторка Альона Юхимчук.

Читайте також: 

В Луцьку жінок запрошують на блог-кафе про шлюб та вибір партнера

«Кожний зі своєю історією та покликанням, нас об’єднує одна місія: відображати, примножувати, представляти Бога в нашій родині! Головне, що нас дуже порадувало – це три покоління випускників факультету сімейного служіння 2017-2019, 2019-2021, 2021-2023, які були зібрані в одному місці. А також наші студенти були учасниками в інших локаціях, а деякі навіть були організаторами форуму», − розповіла Альона Юхимчук.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button