РелігіяХристиянські новини

«Хрещення для людини, яка обирає шлях Христа – це не водна процедура, це відмова від гріха» – Турчинов

Хрещення для людини, яка обирає шлях Христа – це не водна процедура, це відмова від гріха, відмова від лукавого, це зміна пріоритетів, мислення і способу життя. Про це написав Олександр Турчинов на офіційному сайті.

Турчинов нагадав про подію хрещення Ісуса Христа, зазначивши, що в цей день Ісус прийшов до річки Йордан, де пророк Іоанн, якого називали Хреститель, до речі, з давньогрецької – βαπτιστής (Баптист), з англійської – Baptist, хрестив всіх, хто прагнув спасіння.

Коли Іоанн пізнав Христа, то почав відмовлятися, кажучи, що «…Я повинен хреститись від Тебе…» (Матвія 3:14). Але Ісус наполіг і хрестився разом з іншими, говорячи: «Бо так годиться нам виконати всю правду» (Матвія 3:15).

Читайте також:

Турчинов підкреслив, що Господу не треба було очищуватися від гріхів, бо Він був безгрішний. Навпаки, входячи у воду, Ісус взяв на Себе гріхи й бруд усього людства, щоб, піднявши їх на Голгофу, очистити й захистити нас Своєю кров’ю.

«Сьогодні багато людей пірнатимуть в ополонку, – продовжив він. – Не можу заперечувати користі розумного загартування, але це не має жодного відношення до хрещення. Тому що, як вчить Євангеліє, свідоме хрещення можливе лише після щирого покаяння».

Схожі статті

Він наголосив, що хрещення для людини, яка обирає шлях Христа – це не водна процедура, це відмова від гріха, відмова від лукавого, це зміна пріоритетів, мислення і способу життя.

«Приймаючи хрещення, занурюючись у воду, християнин вмирає для гріха і відроджується для нового життя, назавжди відновлюючи втрачений зв‘язок зі своїм Творцем. Справжнє хрещення – це свідомий вибір кожного, це готовність віддати своє життя за віру, за правду, за своїх ближніх», – написав Турчинов.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button