Християнські новини

Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур.

Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур. Це єдиний день у році, коли Тора настановляє людині не займатися нічим іншим, окрім аналізу власних вчинків та думок. Це день великого посту.
Йом-Кіпур, День Спокути, вважається найсвятішим днем ​​в єврейському календарі. Він описаний в книзі Левіт в главах 16 і 23, і це єдиний день в році, в який Первосвященник входив у Святе Святих з кров’ю, намагаючись отримати спокутування за гріхи Ізраїлю.
Йом Кіпур »на українську мову перекладається як «День Покриття», також його називають «Судний День». Це свято відзначається в десятий день місяця Тішрей, завершуючи десять днів покаяння.
Назва «Йом Кіпур» з’явилася в середньовічній равіністичній літературі. У Торі це свято називається Йом-ха-Кіпур (День покриття, або приховування, гріхів). Слово «Кіпур» походить від двох івритських слів: «кофер» – «грошовий викуп», «капорет» – «покриття» або «приховування».
У стародавні часи День Спокути був урочистим днем ​​для Ізраїлю. Первосвященник спочатку приносив жертву за свої власні гріхи й гріхи своїх домашніх. Потім він приносив жертву за народ Ізраїлю. Йому приводили двох козлів. Один приносився в жертву за гріхи народу. Первосвященник покладав руки на голову другого козла, який називався козлом відпущення, і сповідував всі гріхи Ізраїлю. Цього козла потім забирали за межі табору і відпускали в пустелю, таким чином видаляючи гріхи з табору. Один козел був для прощення, другий для очищення.
Сьогодні Йом Кіпур залишається важливим святом для єврейського народу. З 70 року н.е. більше не існувало Храму, в якому можна було б приносити запропоновані в Біблії жертви, і сьогодні цей час пошуку Божого прощення, щоб забезпечити собі примирення з Ним на наступний рік.

Більше про біблійні свята:

 
Свято Йом Кіпур також має і пророче значення. Ісус — наша викупна жертва за гріхи — повернеться, Ізраїль визнає Його своїм Царем, і всі народи визнають Його Царем царів і Паном над панами. Це важливий час року, коли єврейський народ шукає щорічного вибачення за свої гріхи, — це час молитися за те, щоб весь Ізраїль прийняв Месію і дізнався благодать і мир Того, Хто є повним і досконалим через відкуплення наших гріхів.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!