Домашня » Новини » Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур.

Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур.

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні після заходу сонця в юдеїв починається Йом Кіпур. Це єдиний день у році, коли Тора настановляє людині не займатися нічим іншим, окрім аналізу власних вчинків та думок. Це день великого посту.

Йом-Кіпур, День Спокути, вважається найсвятішим днем ​​в єврейському календарі. Він описаний в книзі Левіт в главах 16 і 23, і це єдиний день в році, в який Первосвященник входив у Святе Святих з кров’ю, намагаючись отримати спокутування за гріхи Ізраїлю.

Йом Кіпур »на українську мову перекладається як «День Покриття», також його називають «Судний День». Це свято відзначається в десятий день місяця Тішрей, завершуючи десять днів покаяння.

Назва «Йом Кіпур» з’явилася в середньовічній равіністичній літературі. У Торі це свято називається Йом-ха-Кіпур (День покриття, або приховування, гріхів). Слово «Кіпур» походить від двох івритських слів: «кофер» – «грошовий викуп», «капорет» – «покриття» або «приховування».

У стародавні часи День Спокути був урочистим днем ​​для Ізраїлю. Первосвященник спочатку приносив жертву за свої власні гріхи й гріхи своїх домашніх. Потім він приносив жертву за народ Ізраїлю. Йому приводили двох козлів. Один приносився в жертву за гріхи народу. Первосвященник покладав руки на голову другого козла, який називався козлом відпущення, і сповідував всі гріхи Ізраїлю. Цього козла потім забирали за межі табору і відпускали в пустелю, таким чином видаляючи гріхи з табору. Один козел був для прощення, другий для очищення.

Сьогодні Йом Кіпур залишається важливим святом для єврейського народу. З 70 року н.е. більше не існувало Храму, в якому можна було б приносити запропоновані в Біблії жертви, і сьогодні цей час пошуку Божого прощення, щоб забезпечити собі примирення з Ним на наступний рік.

Більше про біблійні свята:

 

Свято Йом Кіпур також має і пророче значення. Ісус — наша викупна жертва за гріхи — повернеться, Ізраїль визнає Його своїм Царем, і всі народи визнають Його Царем царів і Паном над панами. Це важливий час року, коли єврейський народ шукає щорічного вибачення за свої гріхи, — це час молитися за те, щоб весь Ізраїль прийняв Месію і дізнався благодать і мир Того, Хто є повним і досконалим через відкуплення наших гріхів.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Коли ми самі копаємо собі яму...

Наступна Стаття

Анонс: начальник управління охорони здоров'я ОДА Володимир Богайчук дав інтерв'ю сайту "Слово про Cлово"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *