Новини археологіїХристиянські новини

На півдні Ізраїлю вчені виявили артефакти, які історично підтверджують існування біблійного патріарха Авраама

У місті Бєєр-Шева (південь Ізраїлю) вчені виявили криницю з артефактами, які є історичним доказом існування біблійного патріарха Авраама. Відкриття зробив професор біблійних досліджень в Біблійному коледжі та аспірантурі Шаста в Каліфорнії Том Меєр.

Джерело: apostrophe.ua з посиланням на express.co.uk

Згідно з Біблією, патріарх Авраам народився близько 4 тисяч років тому в стародавньому місті Ур (Месопотамія, територія сучасного південного Іраку). У перекладі з єврейського ім’я Авраам означає «батько безлічі».

Відомо, що на дні Криниці Авраама в Бєєр-Шеві виявлено безліч керамічних виробів часів патріарха. Артефакти передали в музей.

Том Меєр підкреслив, що важливим відкриттям також є ворота Авраама, які були знайдені в стародавніх руїнах Тель-Дана. Ймовірно, це ті самі ворота, через які патріарх і його армія з 318 людей вирушили в погоню за викрадачами Лота.

Нагадаємо, що в Юдейській пустелі ізраїльські археологи знайшли фрагменти легендарних сувоїв Мертвого моря. Знахідка проливає світло на те, як і в якому вигляді до нас дійшла Біблія, а також на давню історію повстання юдеїв під керівництвом Шимона Бар-Кохби, або Сина Зірки проти римлян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button