Домашня » Новини » Зупиніть сексуалізацію дітей у школі — це є виключним правом сім’ї!

Зупиніть сексуалізацію дітей у школі — це є виключним правом сім’ї!

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сексуальна освіта в школах викликає глибоке занепокоєння в середовищі українських батьків. Міністерство освіти та науки впроваджує уроки сексуальної освіти без належного фахового аналізу та обговорення.

5 Травня, у більш як 2000 українських шкіл пройшов відкритий онлайн-урок, в якому говорилося про багато хороших речей, але, потім почалася розмова про цінності і толерантність – ще один крок до того, щоб привчити підростаюче покоління до нормальної реакції на всіх і все, в точу числі на гендер. https://youtu.be/p_RL9DRlbzo

Тривожним дзвоником для батьків та вчителів стала стаття, розміщена на сайті Нової Української Школи, «Сексуальна освіта – свідоме суспільство» https://lookatlink.com/NGNR

В соцмережах оприлюднене звернення від громадської організації “Лабораторія дитинства”, на яку в мережі Телеграм підписано більше ніж 6 тис. підписників.

Звернення до міністра Освіти й Науки України — Лілії Гріневич.

Українська громадськість стурбована офіційною презентацією програм сексуальної освіти, які тепер пропонують для навчання в українській школі, без фахового аналізу та попереднього громадського обговорення.

Основним місцем статевого виховання має бути рідний дім. Прикладом у формуванні статевої ідентичності для дитини має бути тато і мама, прикладом сім’ї – власна батьківська сім’я. Адже статеве виховання – це не лише інформація про різні техніки статевих стосунків, а навчання побудови зв’язку, формування здорових людських стосунків.

І якщо ви вважаєте, що сьогодні більшість сімей не є компетентними у цих питаннях, то створіть у школі платформу, залучіть спеціалістів, запросіть батьків і цим самим ви підтримаєте та зростите їх компетентність і потім вони зможуть виконати те, що мають.

Як громадянин України, психолог і батько, я також стурбований офіційною презентацією програм сексуальної освіти, які тепер пропонують для навчання в українській школі, без фахового аналізу та попереднього громадського обговорення.

Більше про сексуальну освіту:

Приєднуюсь до звернення науковців, педагогів, батьків, громадських діячів, і прошу МОН України залучити широку громадськість до обговорення таких питань ПЕРЕД їх впровадженням у систему шкільної освіти.

Джерело: https://t.me/lab_of_childhood/83


Попередня Стаття

Церква, мова і велике доручення Христа

Наступна Стаття

Що не так з “офіційним” святкуванням Дня батька в Україні

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *