Аналітика

Кількість українців, які вірять у повернення всіх окупованих територій, досягла рекордного рівня

Нове опитування, проведене на замовлення Міжнародного республіканського інституту США, показало, що українці продовжують вірити в повернення окупованих територій, підтримують дії Збройних сил та президента, і планують вступити в Європейський Союз та НАТО.

Джерело: Голос Америки

Особливо унікальним є те, що попри тривалу війну, результати опитування показали, що українці залишаються рішучими та згуртованими, що свідчить про важливість подальшої західної підтримки.

За даними опитування, 97% українців вірять у перемогу у війні, 98% довіряють Збройним силам, а 91% довіряють президенту Зеленському. Найбільше українців бачать майбутнє своєї країни перспективним, а 74% опитаних вірять у повернення всіх окупованих територій.

Читайте також:

Опитування на замовлення IRI провела Соціологічна група «Рейтинг» на всій території України (крім окупованих територій Криму та Донбасу) з 1 по 5 лютого 2023 року шляхом телефонних інтерв’ю. Відповідали 2000 дорослих українців, за винятком тих, які зараз не живуть в Україні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button