Новини культури

Відома акторка Мілла Йовович підтримує Україну й молиться за перемогу

Відома голлівудська акторка Мілла Йовович вкотре підтримує Україну й молиться за перемогу. Вона записала звернення, в якому передала послання любові та підтримки всім українцям у час, коли «націю розривають на шматки».

Джерело: tsn.ua

Відео з’явилося на сторінці Ukrainian Song Project в Instagram. У рамках проекту «Найвідоміші українці світу» акторка звернулася до українського народу, висловивши жаль у зв’язку з тим, що мільйони українців вимушені були покинути свої домівки та ставати біженцями, щоб рятувати своє життя від бомбардувань.

Також Йовович висловила своє захоплення силою та мужністю наших воїнів, які борються за свободу українського народу.

Читайте також: 

Чеська церква у місті Всетін опікується 150 біженцями з України

«Привіт. Мене звати Мілла Йовович. Я хочу передати послання любові і підтримки всім українцям у цей найжахливіший період їхньої історії, коли націю просто розривають на шматки, коли мільйони людей змушені тікати в інші країни і ставати біженцями, коли воїни відважно б’ються проти усього цього. Я хочу вам сказати: ми бачимо вас, ми молимося за вас і ми любимо вас. І ми вдячні вам за те, що ви боретеся за свою свободу», − промовила Мілла Йовович.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button