Домашня » Новини » Шотландці проти програми, яка виховує лояльне ставлення до ЛГБТ

Шотландці проти програми, яка виховує лояльне ставлення до ЛГБТ

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Релігійні організації та політичні партії об’єднали зусилля, щоб протестувати проти відвертих навчальних матеріалів сексуальної освіти, які використовуються в школах Шотландії.

Викладач школи в Глазго Моріан Галлахер, та партія родин Шотландії, очолювана Річардом Лукасом, в п’ятницю вдень згуртувалися біля парламенту Шотландії в місті Холіруд, щоб висловити рішучий протест радикальній ЛГБТ-пропаганді та невідповідній до віку сексуальній освіті дітей.

“З самого початку з початкової школи вони пропагують символи ЛГБТ політичних активістів”  – розповідає Лукас LifeSiteNews.

“Уроки дітям проводять лесбіянки, геї, бісексуали. Вони абсолютно неприйнятні в цьому віці, – продовжує Лукас. “Діти ще не розуміють, що таке сексуальність”.

Лукас каже, що справжня мета цих уроків, полягає у тому, що діти ще змалечку мають позитивно ставитися до різного виду збочень і вважати їх нормальними.

Партія родин Шотландії виготовила брошуру, яка відтворює деякі навчальні матеріали, які використовують у класах. Вони включають графічні ілюстрації геніталій для учнів початкових класів, а також ілюстрації схвалення дій сексуального характеру, включаючи перегляд порнографії для учнів середньої школи.

“Неповнолітній секс представляється цілком правильним вибором – дітей навчають, що вони мають право на це” – йдеться в брошурі.

Більше про небезпеку сексуальної освіти:

Шотландська сімейна партія закликає батьків висловлювати занепокоєння, щодо цього явища та просять переглянути матеріали, які дітям надали в школах.

Активісти заявляють, що подібними діями в шкільній освіті ганебно звужується свобода слова, свобода віросповідання, та свобода совісті. Дітей з початкової школи виховують, щоб ці збочення прийняти як норму.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

Серед українських баптистів набирає популярності ініціатива - послужи пастору

Наступна Стаття

Українці довіряють церкві в 4 рази більше ніж суду: дослідження

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *