Новини суспільстваХристиянські новини

Департамент освіти Вінниці співпрацюватиме з християнською організацією у розвитку інклюзивного навчання

Вінницький департаментом освіти співпрацюватиме з громадською організацією християнсько-соціального напрямку «Справа Кольпінга в Україні» у розвитку інклюзивного навчання та захисті прав дітей з інвалідністю. Повідомляє vinbazar.com.

У департаменті освіти Вінницької міськраді наголошують, що співпраця з громадською організацією християнсько-соціального напрямку «Справа Кольпінга в Україні» сприятиме взаємодопомозі у розвитку системи освіти Вінницької міської територіальної громади.

Співпраця допоможе у зміцненні єдності освітнього простору, досягненні рівного доступу до якісної освіти відповідно до освітніх запитів і потреб дітей та учнівської молоді.

Департамент освіти та християнська організація розроблятимуть навчальні заходи щодо покращення якості інклюзивної освіти. Також християнська організація допомагатиме захищати права дітей з інвалідністю.

Громадською організацією християнсько-соціального напрямку «Справа Кольпінга в Україні» – це недержавна організація. Наразі вона працює у дев’ятьох областях України. Метою їхніх соціальних проєктів є підтримка молодих сімей, людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, літніх людей.

Нагадаємо, що інформація, яку Міносвіти запропонувало внести до шкільної програми обов’язкову дисципліну «Християнська етика», є неправдою. Існує предмет «Етика». А школи автономно формуватимуть цю програму. Заявив Міністр Міносвіти Сергій Шкарлет.

Схожі статті

Департамент освіти Вінниці співпрацюватиме з християнською організацією у розвитку інклюзивного навчання

Департамент освіти Вінниці співпрацюватиме з християнською організацією у розвитку інклюзивного навчання

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button