СвітХристиянські новини

Туреччина та Росія пропонують відібрати Єрусалим у євреїв

Президент Туреччини Реджеп Ердоган в розмові з президентом Росії Володимиром Путіним запропонував відібрати Єрусалим у євреїв і оголосити його окремим суб’єктом міжнародного права під контролем ООН. 

Джерело: ieshua.org з посиланням на newsru.co.il

Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що міжнародна спільнота має дати ізраїльтянам урок. Він зазначив, що дві країни стоять на одних позиціях в питанні Єрусалиму, і запропонував направити в зону конфлікту міжнародний миротворчий контингент, щоб захистити палестинців. На його думку, Росія і Туреччина повинні разом домагатися цього.

«Туреччина – спадкоємець Османської імперії, ще сто років тому володіла і Єрусалимом, і всієї Палестиною. А Росія – спадкоємець Російської імперії, яка захищала християн на Святій землі, і Радянського Союзу, який підтримував арабів в їх боротьбі за створення палестинської держави», – нагадує агентство.

Автор статті Петро Акопов стверджує:

«Головною перешкодою до врегулювання є той факт, що держава Ізраїль багато в чому є просто філією США на Близькому Сході – глобально налаштована частина американських еліт вважає захист Ізраїлю абсолютним пріоритетом для Америки».

Позицію Ізраїлю з палестинського питання і по Єрусалиму він вважає самогубною.

«Світ стрімко змінюється – і атлантичний, англосаксонський світопорядок відходить у минуле. Якщо Ізраїль хоче зберегтися і в майбутньому, йому доведеться перетворитися з західного проєкту в нормальну державу», – йдеться в статті.

Розв’язанням проблеми російський експерт вважає оголошення ізраїльської столиці окремим суб’єктом міжнародного права під контролем ООН. На його думку, це відповідає інтересам християн і мусульман, і зможе запобігти «новому Армагеддону».

Читайте також: 

Визнаючи пропозицію Ердогана нездійсненною на цей час, експерт вважає, що проблему Єрусалиму міжнародній спільноті доведеться вирішувати в ближній перспективі – і робити це необхідно при «найактивнішій» участі Росії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. “І поляжуть від гострого меча, і відведені будуть у полон поміж усі народи; і Єрусалим буде потоптаний язичниками, аж доки не скінчаться часи язичників” (Лк.21:24).
    “Бо ось, у ті дні й у той самий час, коли Я поверну полон Іуди і Єрусалима, Я зберу всі народи, і приведу їх у долину Іосафата, і там учиню над ними суд за народ Мій і спадщину Мою, Ізраїля, який вони розсіяли між народами, і землю Мою розділили. І щодо народу Мого вони кидали жереб, і віддавали отрока за блудницю, і продавали отроковицю за вино і пили” (Іоїл 3:1-3).

  2. Р. S. І далі. Ототожнюючи Себе зі Своїм старозавітнім вибраним народом, Господь через Святе Письмо пророче дає таку конкретну відповідь, по суті, усім сучасним його запеклим озброєним ворогам (та їхнім де-факто симпатикам і однодумцям):
    “І що ви Мені, Тире і Сидоне і всі округи филистимські? Чи хочете воздати Мені помсту? Чи хочете воздати Мені? Легко і скоро Я поверну помсту вашу на голови ваші” (Іоїл 3:4).
    І, що, власне, ми наочно спостерігаємо і досвідчуємо практично КОЖНОГО разу, коли вони, ці ісламістські екстремісти і терористи, пробують здійснювати цю свою людиноненависницьку “помсту” проти держави і народу Ізраїля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button