Здоров'я

Для чого людей в спеку далі змушувати носити маски?

В регіонах України зараз реєструють близько 10-20 випадків коронавірусної хвороби на добу. Це кількість інфікованих на 1-1.5 мільйона населення. Цілком очевидно, що ми знаходимося значно нижче епідемічного порогу і карантин зараз обумовлений лише тим, що так роблять інші. Але маски… Для чого людей в спеку далі змушувати носити маски?

Заходиш в магазин, маршрутку, установу, будь-куди. І всюди бачиш людей в масках. Ну, як в масках… Таких, що прикривають рот і ніс, менш як 10%. Всі інші − на бороді, під носом, ще десь, але так, щоб і не одягати, і щоб не чіплялися. І при цьому декілька нових випадків на мільйон населення щодоби. Бо хвиля пішла, а коли прийде нова і чи прийде, поки невідомо.

Читайте також:

Тому, в принципі, зрозуміло, що станом на зараз маски не відіграють жодної значущої ролі ні для стримування, ні для поширення епідемії. Бо ж і епідемічної хвилі зараз теж поки немає. То чому не відмінити їх до того часу, коли/якщо це знову буде мати значення? Просто взяти і відмінити. А коли потрібно буде, знову постановити. Чи вся ця пандемія від початку і до кінця повинна пройти за принципом повної алогічності?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Павло Сільковський

Працює дитячим лікарем-анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії в Рівненській обласній дитячій лікарні. Керує інформаційним відділом Рівненської обласної дитячої лікарні. Виконує медичну волонтерську місію на Гаїті. На запрошення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, наприкінці 2016 року проходив стажування в Міністерстві охорони здоров’я. Член наглядової ради Фундації Рональда Макдональда в Україні. Співавтор наказу Міністерства охорони здоров’я про відкриті реанімації. Працює над розробкою клінічних протоколів (затверджених схем лікування) з невідкладної медичної допомоги. У червні 2018 отримав почесну відзнаку за професіоналізм та милосердя “Ордену святого Пантелеймона”. Переміг в регіональному відборі в номінації “Взірець у служінні суспільству”

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button