Україна

Що Зеленський відповів щодо легалізації еротики та порно?

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію «Про легалізацію еротики та порно на території України» та передав повноваження щодо вивчення цього питання прем’єр-міністру України Денису Шмигалю. Водночас пів року тому Рада Європи виступила за жорстке регулювання порнографії, стверджуючи, що вона становить небезпеку для молодого покоління.

Джерело: sobor

То чому, коли Європа починає відмовлятися від згубних рішень, лобісти в Україні починають активно їх просувати? Спочатку це була ратифікація Стамбульської конвенції, яка вже довела свою неефективність і небезпеку в Польщі, Туреччині та інших країнах. Згодом почали з’являтися петиції про легалізацію одностатевих партнерств і порнографічної діяльності на території країни.

Як реагувати та чим це загрожує?

Так, Зеленський відповів на петицію про легалізацію порнографії, цитуючи Закон України «Про захист суспільної моралі» як основний, що регулює виробництво та обіг у будь-якій формі предметів і продукції порнографічного характеру.

«Законом забороняється виробництво та обіг у будь-якій формі предметів та продукції порнографічного характеру. Критерії віднесення продукції до такої, що має порнографічний характер, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері культури (частина перша статті 2).

Закон також передбачає заборони, спрямовані на захист дітей від негативного впливу продукції сексуального чи еротичного характеру (стаття 7).

Виробництво та обіг у будь-якій формі продукції еротичного характеру дозволяються виключно за умови дотримання обмежень, встановлених законодавством (частина друга статті 2)», − зазначається у відповіді.

Проте Президент все ж таки доручив Кабінету Міністрів опрацювати це питання та повідомити про результати розгляду автора звернення.

Водночас близько пів року тому 47 європейських країн виступили за жорстке регулювання порнографії, мотивуючи своє рішення тим, що порнографія становить небезпеку для молодого покоління.

Також у Парламентській асамблеї Ради Європи пояснили, що порнографія спотворює стосунки між людьми та формує хибне уявлення про інтимні стосунки, оскільки об’єктивує жінок і представляє їх лише як спосіб для чоловіків задовольнити свої бажання, і, крім того, тривіалізує насильство.

Читайте також:

Використання порнографії стає «прийнятним» гріхом

Враховуючи викладене, вважаємо неприпустимим легалізацію порнографічної діяльності на території України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!