війна

Рашисти вивезли до Росії 1,6 мільйона українців

За даними США, війська РФ вивезли до Росії 1,6 мільйона українців. Ворожі сили змушують цивільних осіб проходити «фільтрацію», яка включає інвазивні обшуки, допити, розділення сімей і затримання.

Джерело: lb.ua

Тисячі дітей, у тому числі 1800 у липні, пройшли процес фільтрації, а деякі були розлучені зі своїми батьками та передані на усиновлення росіянам, заявив у середу посол США в ООН на засіданні Ради Безпеки на прохання США та Албанії щодо примусового переселення українців на території РФ.

Причина депортації українців Москвою полягала в тому, щоб «підготуватися до спроби анексії» та «забезпечити шахрайську видимість легітимності російської окупації та, зрештою, передбачуваної анексії ще більшої території України», вважає Лінда Томас-Грінфілд, посол США.

Вона наголосила, що дії РФ є військовим злочином і закликала Росію надати доступ міжнародним спостерігачам для розслідування таборів і місць ув’язнення, де росіяни утримують мирних громадян України.

Звіт Human Rights Watch також свідчить про примусове переміщення українців з Маріуполя та Харківської області на територію Росії або в окуповані населені пункти.

«Примусове переміщення та процес фільтрації мають різні порушення проти цивільних осіб». Агентство ООН з прав людини також зафіксувало велику кількість випадків, коли депортовані українці після відправлення до РФ поверталися на Батьківщину через інші країни.

Нагадаємо, що понад 1000 українських дітей, викрадених з Маріуполя, незаконно усиновили в різних регіонах Росії. Мова йде про Тюмень, Іркутськ, Кемерово і Алтай.

Читайте також:

Вчинки Росії на території України не мають нічого спільного з християнством – Зеленський

Також ще понад 300 незаконно вивезених з України дітей поміщені рашистами в заклади утримання Краснодарського краю.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Практично маємо й досвідчуємо тут ніщо інше, як, по суті, диявольські задум і намагання кремлівсько-ФСБшної верхівки сучасної тоталітарної московської орди здійснити справжній геноцид української нації і народу!
    І в в чому фактично – так чи інакше, прямо чи опосередковано – бере участь переважна частина імперського російського люду. В т. ч.. на превеликий жаль, і більшість тамтешніх нинішніх “євангельських християн”! Тих, що – прямо та відверто – підтримують і схвалюють “військову спецоперацію” путінського фашистського режиму в Україні чи просто “сором’язливо”-байдуже та боязливо відмовчуються…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!