Баптисти

Ще три баптистські молитовні будинки забрали окупанти у Херсонській області

На Херсонщині три молитовних будинки загарбали окупанти. Вкравши церковне майно, два будинки перетворили на казарми, один поки під замком.

Джерело: Євангельські християни-баптисти України

Місцеві віруючі просять не повідомляти назви цих населених пунктів, тому що для них існує загроза бути схопленими росіянами та зазнати катувань.

Також є прохання молитися за тих, хто в окупації, їх життя та здоров’я.

Читайте також:

Як повідомлялося раніше 18 жовтня 2022 р. у смт Чернігівка Бердянського району російські окупанти забрали дім молитви помісної церкви євангельських християн-баптистів. Але через короткий проміжок повернули його громаді.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!