Баптисти

Дім молитви у Чернігівці дивом було повернуто громаді

Як вже зазначалося, 18 жовтня окупанти відібрали будівлю церкви християн баптистів у Чернігівці, в Запорізькій області. Сьогодні приміщення повернули.

Джерело: baptystsUA

Наразі, після представлення документів, ключі від церкви було повернуто громаді, і дозволено далі проводити богослужіння.

«Дякую Господу і кожному, хто молився за нашу потребу. Ключі від Дому молитви повернули. Поки що дозволили проводити служіння», − пишуть місцеві віруючі.

Ми писали про те, що 18 жовтня у селищі Чернігівка Бердянського району, у помісної баптистської громади окупантами було незаконно забрано церкву, де християни проводили богослужіння.

Читайте також:

Загарбники оголосили церкву власністю своєї «адміністрації». Протягом трьох днів громаді наказали надати документи на нерухомість.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button