Домашня » Новини » Сатаністи: “Більше 50% наших членів належать до ЛГБТ

Сатаністи: “Більше 50% наших членів належать до ЛГБТ

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

“Було б консервативно стверджувати, що понад 50 відсотків нашого членства – ЛГБТ”, – каже засновник сатанинського храму в інтерв’ю.

Люсьєн Грівз, засновник Храму сатани, каже: “Під час одного з наших перших дійств “Рожевої меси”, багато ЛГБТ-людей шукали громаду, яка не ототожнювала б їх з їхньою сексуальною орієнтацією”.

Грівз говорить про ритуал, який він організував на могилі матері лідера баптистської церкви Вестборо, радикально антикатолицької спільноти, що засуджувала ЛГБТ. Чорна меса — це антипод християнської церковної служби. В цьому ритуалі сатаністи використовують всі атрибути, властиві католицькій месі, але попередньо оскверняють їх.

“Усередині храму сатани ми всі практично однакові”, – продовжив Грівз. “Ми всі сатаністи, і це не означає, що у нас є “терпимість” до трансгендерів, геїв або секс-працівників, ми просто не зважаємо на орієнтацію, ЛГБТ це цінують”.

Сатанинський храм прославився своєю кампанією проти законів, що захищають права людини в ім’я “релігійної свободи”, а також підтримкою ЛГБТ-лобі.

“Члени храму завжди беруть участь в ЛГБТ-парадах в Сполучених Штатах, вони завжди роблять щось для ЛГБТ-спільноти, завжди активні в питаннях інклюзії”, – каже Грівз.

Серед нещодавніх дій сатанинського храму — установка статуї Бафомета — напівлюдини-напівкозла, що представляє диявола, поруч зі сценою Різдва в Іллінойсі.

Покійний головний екзорцист Ватикану, отець Габріель Аморт, у своїй книзі “Екзорцист” пояснює демонічний вплив, яким сатана може “призвести до плутанини щодо статі”, “особливо серед молоді”.

“Слабкі місця людини — часто одні й ті ж: гордість, гроші та хіть”, – писав він.

У що вірять сатаністи?

Грівз каже: “Бути послідовником сатани необов’язково, аби приєднатися до храму, проте бажано виступали проти євангелістів, які засуджують ЛГБТ-спільноту. На сайті храму пояснюється, що члени групи насправді не вірять в існування сатани або надприродного.”

“Там пише: Ми не просуваємо особисту віру в сатану. Прийняти ім’я Сатана – значить прийняти раціональність, віддалення від надприродного й архаїчних забобонів, заснованих на традиціях. Сатаністи повинні активно працювати над вдосконаленням критичного мислення і проявляти розумний агностицизм у всьому”.

Щось подібне казав координатор канадського національного Сатанинського храму перед тим, як провести першу “чорну месу” в Канаді.

Це “атеїстичні сатаністи”, які не вірять в “надприродне”, але “звертаються до науки, як сказав Микола Марк з храму Сатани в Канаді”.

Про це писав священник Габріель Аморт у своїй книзі:

Як правило, є відмінність між особистим сатанізмом (або окультизмом) і безособовим або раціоналістичним сатанізмом. Перший визнає особистісний характер сатани, і послідовники благають, обожнюють і шанують його як бога. Другий, знеособлений або раціоналістичний, не вірить в особисту природу сатани, тобто в метафізичному сенсі, а розглядає його як космічну енергію, яка присутня в кожній людині і у світі, і що колись він буде прикликаний і з’явиться у всій своїй владі для здійснення найабсурдніших і жорстоких збочень, які завжди пов’язують з езотеричними обрядами.

Яка їхня мета? Сатаністи прагнуть розвивати цю порочну форму відданості через поширення практики трьох принципів: ви можете робити все, що хочете, ніхто не має права командувати вами, і ви — сам собі бог…

Ці принципи спокусливі, особливо для молодих людей, бо вводять в оману, змушують думати, що життя — прекрасний відпочинок в уявній країні ігор, де все дозволено і де ваше “я” не має ніяких обмежень у задоволеннях.

Екзорцист з Колорадо, батько Чад Ріппергер, в інтерв’ю LifeSiteNews запитав про передумови атеїстичного сатанізму.

“Якщо це всього лише міф, навіщо ви це відтворюєте? Навіщо ви це робите?” – сказав він про канадську чорну месу.

І оскільки сатана існує, “немає значення, чи вірять вони в те, що він існує насправді; вони чиняться певний ритуал, який прикликає його, й він, можливо, з’явиться, якщо дозволить Бог, або це вплине на духовний рівень, незалежно від того, у що вірять сатаністи”, – сказав він.

В останні роки спостерігається зростання чаклунства, і феміністки звертаються до нього як до форми протесту проти Трампового правління.

Більше про ЛГБТ:

“Кількість американців, які практикують релігійні ритуали вікке (неоязичницька релігія), різко зросла з 1990-х років, при цьому кілька недавніх досліджень показали, що в країні не менше 1,5 мільйона чаклунів”, – повідомив Newsweek в листопаді 2018 року. “Дослідження Трініті-коледжу, проведене в 1990 році, нарахувало аж близько 8000 вікків в США, таке збільшення було викликане відмовою від християнства серед молодих американців, а також зростанням окультизму. Потенційних чаклунів по всій території США – 1,5 мільйони, а це більше, ніж членів головної пресвітеріанської церкви – 1,4 мільйона”.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Джерело: lifesitenews.com

Попередня Стаття

Протести в Гонконзі пов'язані з боротьбою за релігійну свободу Китаю

Наступна Стаття

Рене Декарт - Мислю, отже, існую

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *