Баптисти

Жителі Миколаєва розпочали масове підписання звернень проти публікації підручника, який містить пропаганду ЛГБТ

В неділю 23 січня 2022 року в Миколаєві прихожани церков розпочали організоване підписання звернень до Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з проханням не надавати гриф МОН України підручнику «Етика» для 5-го класу (автори Т. Мелещенко, О. Желіба, Т. Бакка, Є. Ашортіа, Л. Козіна).

Підручник містить зображення пар гомосексуалістів і лесбійок разом із дітьми, які, на думку авторів, є сім’ями. Це прямо суперечить Біблії, Конституції України, моральним і етичним нормам українців.

«Ми не маємо права мовчати, і повинні активно відстоювати наші християнські сімейні цінності, особливо, коли мова йде про виховання наших дітей», − вважають жителі.

Миколаївці закликають усіх, хто небайдужий до майбутнього України, приєднатися до цього заходу і дати рішучу відсіч черговій спробі нав’язування нашим дітям руйнівної ЛГБТ-ідеології. Текст звернення та інструкція щодо його відправки знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1gzPehQdYCthN2Bd2S3-MDLsMRy48nbXD?usp=sharing

Олександр Черно, м. Миколаїв, служитель Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Перлина».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!