Християнські новини

Протести в Гонконзі пов'язані з боротьбою за релігійну свободу Китаю

Міжнародна організація Release International заявляє, що протести в Гонконзі пов’язані з боротьбою за свободу віросповідання у Китаї.
“Сцени, що розгортаються на вулицях Гонконгу, відображають відчайдушний крик про свободу в материковому Китаї”, – сказав вчора в заяві генеральний директор випуску Пол Робінсон.
Тільки за останній тиждень протести в Гонконзі заблокували міжнародний аеропорт, і частини міста були заповнені масовими мітингами проти суперечливого законопроекту про екстрадицію, який вселяє певний страх в мітингарів і може підірвати нинішню політичну систему Гонконгу з Китаєм, розмістивши Гонконг під юрисдикцією Китаю замість нинішньої структури “одна країна, дві системи”.
У 2018 році уряд Китаю запровадив політику «Положення про релігійні справи», яка, як передбачається, мала на меті захистити свободу віросповідання, але насправді була використана ще більше, як проти домашніх і державних церков, повідомляє Christian Today .
“Свобода віри гарантується відповідно до статті 36 Конституції Китаю”, – сказав Робінсон. “Але на практиці влада зносить церкви, руйнує хрести та ув’язнює пасторів. Адвокати, які виступають за них у судах, просто зникають. І стає гірше”.
Лідер християнської солідарності у всьому світі Бенедикт Роджерс заявив, що побоюється військового розгону  в Гонконзі, подібно до того як це трапилося на площі Тяньаньмен 1989 року.

Більше про протести в Гонконзі:

“Будемо сподіватися, що ні президент Сі Цзиньпін, ні голова виконавчої влади Керрі Лам не дозволять військовим придушити протест. Військове вирішення приведе до різні, яка не лише вб’є тисячі людей, але зруйнує надії на те, що Гонгконг залишиться міжнародним фінансовим центром і відкритим містом в регіоні.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: christianexaminer.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button