Домашня » Новини » Влада Харкова не підтримала проведення Маршу рівності

Влада Харкова не підтримала проведення Маршу рівності

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Погоджувальна комісія Харківської міськради не підтримали проведення “ХарківПрайду” і ряду інших заходів, запланованих на 15 вересня. Влада проситиме суд заборонити ходу.

Організатор “ХарківПрайду” Анна Шаригіна підкреслила, що Марш рівності підтримали представники восьми європейських країн і міжнародні організації. Проведення цієї акції, на її думку, підтвердить, що в Харкові не порушується право на мирні зібрання.

Більше про ЛГБТ:

Однак міськрада одноголосно прийняв рішення звернутися до суду, щоб заборонити масові акції 15 вересня, пов’язані з “ХарківПрайдом”, і сам Марш рівності.

Організатори “ХарківПрайду” планували, що протягом 9-15 вересня в Харкові пройде “Pride Week”, в ході якого організовують кілька дискусійних і освітніх заходів, а сам Марш рівності пройде 15 вересня.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив, що звернеться до суду з проханням обмежити проведення Маршу рівності.

Мерія аргументувала свою позицію тим, що проведенню акцій заважає безліч факторів. Наприклад, голова Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан зазначив, що учасники усіх заходів будуть заважати водіям, які мають об’їжджати перекриті ремонтниками ділянки доріг. Крім того, за словами представників міськради, водії не зможуть дістатися Парку Шевченка та Парку Горького. Після цього заступниця міського голови Тетяна Чечетова-Терашвілі запропонувала перенести проведення Прайду та інших заходів на інший час та місце. Усі інші лідери організацій, крім Анни Шаригіної, які хотіли у той же день провести акції, відмовились щось міняти, Тоді чиновники все одно вирішили звернутись до суду з вимогою обмежити проведення усіх акцій, запланованих на 15 вересня.

У відповідь організатори “ХарківПрайду” заявили, що готові відстоювати своє право на проведення ходи в суді.

Джерело: Цензор. Нет

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

ООН оприлюднила доповідь Генсекретаря про порушення прав людини в Криму

Наступна Стаття

В Індонезії місцеві мусульмани змушують закритися церкву

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *