Блог Сергія Головіна

Жаб’ячий метаморфоз – кричуще свідчення дизайну

Жаби в своєму метаморфозі проходять три стадії – від яйця до пуголовка і – до жаби. Вони починають життя у воді, подібно до риби, а потім розвивають ноги і легені, щоб жити на суші і в воді. Метаморфоз жаби – це дивовижна трансформація тіла: практично кожен орган і кожна система організму піддається радикальному перетворенню в певному порядку, щоб пуголовок міг вижити в міру перетворення в жабу.
Пуголовок, отримуючи кисень з води через зябра, перетворюється в жабу, яка добуває кисень з повітря за допомогою легень. Пуголовок, який має хвіст як у риб, перетворюється в жабу з ногами і без хвоста.

Більше публікацій автора

Метаморфоз жаби – кричуще свідоцтво дизайну. Життєвий цикл жаби повинен був працювати відразу в усьому  досконало, інакше він був би просто неможливий. Хтозна, можливо Творець вибрав цей унікальний і цікавий спосіб розвитку жаби, щоб ми знали, що Він існує?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button