Новини суспільстваХристиянські новини

Поблизу Києва почав діяти притулок для самотніх матерів та жертв домашнього насильства

Цей будинок є вже третім притулком, яким опікується Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римо-Католицької Церкви в Україні. Ще дві такі ж будівлі вже виконують свою функцію під Харковом в рамках проєкту «Надія». Проєкт «Надія» має на меті протидіяти дитячій безпритульності, насильству у сім’ї, сирітству і абортам.

Джерело: РІСУ

Притулок має можливість вміщувати 15 мам та 30 дітей. Тут створені усі умови, на території знаходиться дитячий садочок та планується запуск соціального підприємництва. Поблизу дому є велика територія, яка дає можливість створити комфортне дозвілля для діток. Під наглядом професійних психологів жителі Дому  навчаються не боятись розпочинати нове життя. За необхідності, жінки можуть спокійно готуватися до материнства, а також вести власне господарство.

Читайте також:

Президент Місії «Карітас-Спес Україна» отець Петро Жарковський зазначає: «Потреба відкриття такого Дому для матерів і дітей під Києвом виникла від запиту. Тих Будинків, які діють під Харковом на сьогодні вже було не достатньо, хоча вони разом з партнерським домом зараз надають притулок для 19 мам з дітьми. Але запит, на сьогодні, перевищував можливості. Для цього ми шукали партнерства, щоб мати змогу прийняти жінок, які рятуються від насильства та життєвих криз».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button