Релігія

Російські релігійні організації в Україні працювати не зможуть – звернення ДЕСС

У своєму зверненні Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) заявила, що працює над унеможливлення діяльності в Україні релігійних організацій, які належать державі-агресору – Росії. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Юрчишин.

Джерело: lb.ua з посиланням на Telegram нардепа Ярослава Юрчишина

Відповідний документ ДЕСС оприлюднила у відповідь на звернення нардепа Ярослава Юрчишина.

Держслужба наголосила, що «здійснює законопроєктну роботу щодо унеможливлення діяльності в Україні релігійних організацій із підпорядкуванням, які… входить до структури (є частиною) релігійних організацій (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі… що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України».

Нардеп підкреслив, що «найперше, що треба зробити… це принаймні перейменувати УПЦ МП на РПЦ. А далі – чимшвидша ліквідація ФСБшної структури».

Російські релігійні організації в Україні працювати не зможуть – звернення ДЕСС

Нагадаємо, що Людмила Филипович, доктор філософських наук та релігієзнавиця, розповіла про можливості ліквідації московського патріархату.

Як повідомив заступник директора КМІС Антон Грушецький, за результатами дослідження КМІС, 54% українців виступають за повну заборону УПЦ МП, а 12% опитаних зазначили, що не варто втручатися у діяльність церкви.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button