Релігія

Заборонити в Україні діяльність релігійних організацій, пов’язаних із Росією – у ВРУ зареєстрували законопроєкт

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, який передбачає заборону діяльності релігійних організацій, пов’язаних із державою-агресором – Росією. Відповідний документ вніс до ВРУ Кабінет міністрів. Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук.

Джерело: gazeta.ua

У своєму дописі Тарас Мельничук написав, що «законопроєкт спрямований на забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу у суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів».

Крім того, документ передбачає зміни в такі закони як «Про свободу совісті та релігійні організації», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Читайте також:

Також повідомляється, що змінами можна унеможливити діяльність в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких знаходиться в державі-агресорі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button