Релігія

Прояв милосердя: Рада Церков України звернулася до релігійних діячів Росії з приводу обміну полоненими

15 березня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій опублікувала звернення до російських лідерів і служителів з приводу обміну полоненими між Росією та Україною як прояву милосердя.

Джерело: risu.ua з посиланням на vrciro.org.ua

Рада Церков зауважила, що попри вторгнення Росії на територію України Збройні Сили нашої країни виявляють гуманність щодо полонених російських солдатів. Полонені російські окупанти отримують медичну допомогу, їжу, воду та утримуються у теплих приміщеннях. Цим українська армія засвідчує, що дотримується норм міжнародного гуманітарного права.

За словами релігійних діячів, Україна прагне припинити війну та кровопролиття, яке можливе одразу, як тільки російські війська та флот повернуться у місця своєї постійної дислокації, а авіація та балістичні ракети припинять руйнувати мирні міста і села України.

ВРЦіРО наголосила, що як віруючі та наділені духовним авторитетом російські лідери й священнослужителі можуть зробити свій внесок у те, щоб врятувати життя людей, які опинилися в гирлі цієї страшної війни.

Тому, звертаючись до релігійних лідерів і служителів, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає докласти всіх можливих зусиль, щоби сприяти обміну полоненими між Росією та Україною, та називає це проявом милосердя.

На завершення ВРЦіРО побажала, щоб у цьому акті добра нам допоможе Всемилостивий Господь.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button