Православні новини

54% українців виступають за повну заборону УПЦ МП

За результатами дослідження КМІС, 54% українців виступають за повну заборону УПЦ МП, а 12% опитаних зазначили, що не варто втручатися у діяльність церкви. Про це розповів в ефірі Еспресо заступник директора КМІС Антон Грушецький.

Джерело: espreso.tv

Протягом 4-27 грудня 2022 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування про політику влади щодо УПЦ МП.

«Якщо згадати наші дані, які ми публікували пів року тому, то станом на літо понад 70% українців вважали себе православними. Однак, коли ми уточнювали, до якої церкви вони себе дораховують, то понад 50% належать до ПЦУ Костянтинопільського патріархату і лише 4% до УПЦ Московського патріархату», – розповів Грушецький.

Заступник директора КМІС також сказав, що згідно з опитуванням, проведеним наприкінці грудня 2022 року щодо політики влади УПЦ МП, 78% респондентів зазначили, що влада повинна втручатися в діяльність УПЦ МП, зважаючи на обставини того, як вона поводиться. З них 54% виступають за повну заборону цієї церкви, ще 24% − за встановлення нагляду за діяльністю УПЦ МП. І лише 12 % громадян України вважають, що не варто втручатися в діяльність церкви.

Читайте також:

За словами Антона Грушецького, під час повномасштабної війни Українська Православна Церква МП нічого не продемонструвала, щоб довести, що це дійсно українська церква.

У КМІС також зазначають, що 85% опитаних громадян України виступають проти будь-яких територіальних поступок рф.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button