Економіка

Більш ніж половині українців не вистачає грошей для «нормального життя»

За даними соціологічного моніторингу «Українського суспільства», результати якого КМІС оприлюднив 10 січня, 65% громадян України вважають, що їхні доходи нижчі від необхідних для «нормального життя».

Джерело: vsviti

Так, 65% респондентів вказали, що їхні доходи нижчі за ті, які їм необхідні для «нормального життя». У той самий час, фінансові очікування громадян України у порівнянні з 2021 роком знизилися майже вдвічі. Якщо у листопаді 2021 року пересічному українцю вистачило б 16 372 грн (в середньому), то наразі – 14 231 грн на місяць.

Як виявилося, лише 10% респондентів мають реальні доходи, що перевищують озвучену суму, майже чверть – «дещо менші», понад 40% українців вказують, що їхні доходи «значно менші», ще 30% повідомили про «дещо нижчий» дохід.

У опитуванні взяли участь 2 тисячі респондентів.

Читайте також:

Як інформує Finance.ua, за результатами опитування КМІС, через повномасштабну війну в Україні 70% респондентів зіткнулися зі зниженням доходів, а згідно з дослідженням Центру економічної стратегії реальні доходи українців з лютого по грудень 2022 року впали майже на 21%.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button