Християнські новини

Британських школярів вчитимуть про ЛГБТ ігноруючи їх віру – християни проти

Міністерство освіти Великобританії видало посібник для шкіл, відповідно до якого учні в п’ятирічному віці отримуватимуть уроки про відносини ЛГБТ і зміну статі. При цьому директори шкіл зможуть ігнорувати батьків, які хочуть відмовитися від таких занять.
У документі також говориться, що вчителі повинні спонукати учнів ставити під сумнів свої релігійні переконання щодо гомосексуалізму.
Цей крок викликав опозицію з боку консервативних християнських, єврейських та мусульманських батьків, які повідомляють, що нові принципи підривають їх релігійні переконання. У заяві Колін Харт, голову Коаліції за шлюб, назвав уроки «абсолютно неприйнятними».
«Міністерство освіти відсуває на другий план традиційні шлюби, найбільш стабільну форму відносин для виховання дітей, і змушує їх вивчати будь-які інші форми відносин під сонцем, навіть якщо вони не відповідають віку. Закон повинен заохочувати традиційний шлюб, а не підривати його ».
Тим часом, петиція з проханням дозволити батькам відмовитися від участі в уроках своїх дітей отримала більш 107 000 підписів.
«Ми відчуваємо серйозну стурбованість з приводу фізичних, психологічних і духовних наслідків навчання дітей певним сексуальним і реляційним концепціям, запропонованим в RSE, і вважаємо, що їм немає місця в обов’язковій шкільній програмі», – говорить д-р Кетрін Сара Годфрі-Фаусетт, петиціонер .
«Ми вважаємо, що до перерахованих вище факторів не було приділено достатньої уваги, і що багато з ресурсів ВДЕ, вироблених лобістськими групами і зовнішніми організаціями, насправді принесуть більше шкоди, ніж користі, особливо якщо враховувати розвиток дитини і психологічні чинники».
Харт сказав, що нові керівні принципи свідчать про те, що Міністерство освіти вважає, що традиційний шлюб більше не має значення, і маргіналізує тих, хто не підтримує політкоректність з релігійних міркувань.
«Але навіть ті, хто прагне просувати інші форми сімейного життя, не можуть заперечувати, що свідчення показують, що діти досягають кращих результатів, коли їх виховують їх мати і батько», – сказав він.

Більше про традиційний шлюб:

«Це також ігнорує той шлюб, довічний союз між одним чоловіком і однією жінкою, незважаючи на всю риторику і розкрутку, яка є найбільш стабільною формою відносин. Ось чому замість того, щоб принижувати шлюб, ми повинні робити більше, щоб показати його численні соціальні і особисті вигоди».

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button