Християнські новини

На форумі у Давосі домовилися забезпечити комфортні умови для ЛГБТ

На цьогорічному форумі  у Давосі сім транснаціональних компаній (Microsoft, Deutsche Bank, Omnicom, Accenture, EY, MasterCard, та Salesforce) домовилися разом забезпечувати комфортні умови для ЛГБТ у всіх сферах життя. У рамках цієї кампанії була представлена постійно діюча тематична панель, модерував яку ведучий CNN International Річард Квест.
Щорічний економічний форум у Давосі щоразу привертає чимало уваги. Попри найрізноманітніші чутки стосовно дійства, можна точно сказати одне – це подія світового значення, яка покликана піднімати глобальні економічні (і не тільки) питання.

Карл фон Рор із Deutsche Bank заявив: «Ми знаємо, що ЛГБТ частіше зазнають знущань в школі і на роботі. Наше завдання як лідерів полягає в тому, щоб створити середовище, у якому люди почуватимуть себе в безпеці і вільними, щоб бути тими, ким вони є». Але поняття «безпеки» може бути розцінене по-різному. Чи не стане це приводом уникання і дискримінації консервативних християн як фактору «психологічної небезпеки»?
Хоч і раніше багато впливових компаній відкрито підтримували так званий «місяць гордості» (так сучасні ліберали називають червень, коли відбуваються більшість гей-парадів) та різноманітні організації, які займаються законодавчим лобізмом лівої ідеології, проте тепер їх діяльність буде не тільки цілеспрямованою, а й ціннісноузгодженою та відкритою.
Економічною мотивацією проголошенню «Партнерства для забезпечення глобальної рівності для ЛГБТ» було обрано дані UNAIDS, яка оцінила витрати на «боротьбу з дискримінацією ЛГБТ» в 100 мільярдів доларів. Делегати форуму назвали це занадто великою сумою і вбачають проблему не у витрачанні грошей на лобіювання суперечливих ідеологій, а у «занадто повільному досягненні рівності».
Мішель Бачелет, нинішній Верховний комісар ООН з прав людини, сказала, що сподівається на тиск від великих корпорацій на всі країни, щоб вони прийняли антидискримінаційне законодавство або «змінили неадекватні закони в кращу сторону».
Це означатиме не тільки поступове збільшення частки ЛГБТ серед працівників цих корпорацій (що може означати пряме квотування), а також вплив ТНК на національні уряди з метою ухвалення відповідного законодавства.

Більше про загрозу ЛГБТ ідеології:

Мова іде не просто про лобізм, а про пряме втручання транснаціональних компаній у внутрішні справи суверенних держав з метою зміни їх законодавства, що становить пряму загрозу національній безпеці, у тому числі і України.

Джерело: Християни для України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!