СвітХристиянські новини

Релігійні лідери США просять Демократичну партію змінити ставлення до абортів

Коаліція «Демократи за життя» разом з людьми, які не є демократами, написали лист Демократичній партії США в якому просять змінити своє ставлення до абортів, визнати гідність ненароджених, в політичних рішеннях і відійти від «екстремізму при абортах». Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на Christian today
Понад 100 релігійних лідерів закликали владу захищати жінок та ненароджених немовлят, боротися проти абортів.

“Ми наполегливо закликаємо Демократичну партію дотримуватися політики, яка захищає як жінок, так і дітей: правовий захист до народження дітей, поліпшення допологової допомоги нужденним жінкам, особливо кольоровим жінкам, альтернативи аборту і всебічну культуру вільного життя від насильства, бідності та расизму.
Ми закликаємо вас визнати недоторканність людської гідності дитини до і після народження” – йдеться у листі.

Ще були вимоги щодо відмови від «жахливої практики», що дозволяє робити виборні аборти після 20 тижнів. А також бути більш привітними до людей, які виступають проти абортів, не тільки як членів, але і кандидатів на посаду.

Релігійні лідери посилювали своє звернення деякими віршами з Біблії.
Наприклад, Псалом 22:10-11 «Бо з утроби Ти вивів мене, Ти безпечним мене учинив був на персах матері моєї! На Тебе з утроби я зданий, від утроби матері моєї Ти мій Бог!»
Або Вихід 20:13 «Не вбивай!»
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button