Християнські новини

В Україні буде можливість навчатись онлайн в американському університеті

В рамках візиту української делегації до Вашингтону відбулася зустріч народного депутата України Павла Унгуряна з керівництвом американського університету Liberty. Домовилися про онлайн освіту для українців.
Як повідомляє нардеп, під час зустрічі обговорили конкретні кроки співпраці – впровадження в Україні онлайн освіти та можливість для української молоді навчатись онлайн в американському університеті. Також обговорили можливий візит делегації українських освітян до університету та візит представників американського університету в Україну.

Павло Унгурян наголосив, що доступ української молоді до якісної освіти має бути стратегічним інтересом держави. Адже тільки освідчена, активна, прогресивна молодь може змінити країну.

Більше про християнську освіту:

Університет Liberty заснований християнським пастором в 1971 році, є найбільшим християнським університетом у світі, в якому навчаються більше 120 тисяч студентів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button