СвітХристиянські новини
Тренди

Аміші не припиняли церковні збори і пережили COVID-19 краще, ніж більшість

Громада амішів в США пережила пандемію без катастрофічних втрат, не дотримуючись загальноприйнятих заходів безпеки і карантинних обмежень.

Джерело: invictory.org

У той час як чиновники в більшості міст США закрили підприємства і церкви на кілька місяців, намагаючись сповільнити поширення COVID-19, громада амішів в Ланкастері, штат Пенсільванія, продовжувала працювати і ніколи не припиняла спільні богослужіння.

У новому випуску журналу «Повна міра» журналістка Шаріл Аткіссон розповіла про те, як місцева громада амішів пережила пандемію коронавірусу без катастрофи.

Вона описала амішів як «доброчесну, а не поверхневу християнську групу». Прагнучи жити «доброчесним» життям, багато хто не водять автомобілі і не користуються електрикою.

Аткіссон поїхала в округ Ланкастер, де проживає велика община амішів, щоб поговорити з місцевими про пандемією.

Один з чоловіків, з яким спілкувалась журналістка, − менноніт-аміш, на ім’я Кальвін Лапп. Він сказав, що є три речі, в яких не будуть брати участь і втручатись аміші − це уряд, державна система освіти та система охорони здоров’я.

Аткіссон зазначила, що аміші вибрали унікальний шлях, який допоміг їм впоратися з COVID-19 − громада провела свято в травні 2020 року, де всі причастилися.

Кальвін Лапп розповів про те, що під час причастя аміші п’ють вино з однієї чаші, тому коронавірус може пройтись по всій церкві.

Приблизно через рік після того, як пандемія коронавірусу вперше вибухнула в США, національні новинні агентства повідомили, що громада амішів округу Ланкастер досягла колективного імунітету, а це означає, що велика частина населення була інфікована COVID- 19 і стала несприйнятливою до хвороби. Однак точні дані важко знайти, тому що аміші не розголошують про реальні випадки коронавірусу в своїй спільноті.

Аткіссон додає, що немає жодних свідчень про загибель більшої кількості амішів, ніж в закритих організаціях. Деякі стверджують, що тут їх навіть було менше. І це без носіння масок, самоізоляції і вакцинації від хвороби.

Читайте також:

Кельвін Лапп підкреслив, що оскільки у амішів не було локдауну, вони заробили більше грошей торік. Він додав, що хоча інша частина країни зазнала економічних труднощів через карантинні обмеження, для амішів 2020 рік став плодовитим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button