СвітХристиянські новини

Мін'юст Польщі зробив перший крок до виходу країни зі Стамбульської конвенції

Міністр юстиції Польщі зробив перший крок до виходу країни зі Стамбульської конвенції про це повідомляєЄвропейська правда“.
Міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро звернувся до міністерства з питань сім’ї, праці та соціальної політики, щоб ініціювати процедуру виходу зі Стамбульської конвенції. Підготовка документу щодо виходу Польщі із Конвенції належить до його компетенції.
Нагадаємо, у суботу міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро, який представляє меншу праву партію у правлячій коаліції, заявив, що Польща хоче денонсувати Стамбульську  конвенцію. Він стверджує, що країна має у своєму розпорядженні достатні правові інструменти для захисту жертв насильства в сім’ї і що Стамбульська конвенція “просуває ідеологію гендеру” і порушує права батьків, вимагаючи від шкіл навчати дітей гендерного питання.

Того ж дня генсек Ради Європи закликав Польщу не вдаватися до такого кроку. Речник Єврокомісії також висловив жаль з приводу можливого виходу Польщі зі Стамбульської конвенції.
На цей час Стамбульську конвенцію ратифікували 21 країна ЄС.

Раніше з критикою Стамбульської конвенції виступав заступник міністра юстиції Марцін Романовський. «Стамбульська конвенція говорить про релігію як причину насильства над жінками, і це є неприйнятно», — написав Романовський у Twitter в травні.

У четвер Християнський соціальний конгрес Марека Юрека та Інститут Ordo Iuris оголосили про збір підписів за громадянський проект “Так — для сім’ї, а ні — для гендеру”. Його мета полягає в тому числі у денонсації Стамбульської конвенції.

Також, на думку польських просімейних організацій, зокрема Польської федерації рухів захисту життя та Форуму польських жінок, Стамбульська конвенція не впроваджує жодних нових правових рішень, яких немає в чинному польському законодавстві щодо протидії насильству; натомість, використовуючи соціальну інженерію та гасло протидії насильству, намагається змінити культуру, традиції народу, подружні стосунки та відкинути релігію на узбіччя.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button