СвітХристиянські новини

Нідерланди підтримують евтаназію невиліковно хворих дітей до 12 років

Уряд Нідерландів підтримав план узаконення евтаназії для смертельно хворих дітей віком від 1 до 12 років. Про це повідомляє BBC.
Так, міністр охорони здоров’я країни Хуго де Йонг заявив, що таке нововведення врятує деяких дітей від «безнадійних та нестерпних страждань».
Варто зазначити, що евтаназія наразі легальна в Нідерландах для безнадійно хворих дітей віком від 12 років – за обов’язкової згоди пацієнта та батьків. Також евтаназія дозволена для немовлят віком до 1 року – теж за обов’язкової згоди батьків. Але питання можливості евтаназії для пацієнтів від 1 до 12 років залишалося відкритим.

Дебати з приводу дитячої евтаназії тривали в нідерландському парламенті місяцями. Рішучий опір легалізації подібної медичної практики організували консервативні християнські партії.
За словами нідерландського міністра охорони здоров’я, потребу в нових правилах евтаназії «підтвердило експертне дослідження».
Як зазначає міністр, у разі легалізації дитячої евтаназії для пацієнтів віком від 1 до 12 років, може йтися про евтаназію від 5 до 10 дітей на рік.
Як відомо, добровільна евтаназія легальна в Нідерландах та сусідній Бельгії з 2002 року.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!