Україна

Рада Церков Львова рекомендує брати участь у служіннях через онлайн-трансляцію

Львів переходить у «червону» зону карантину через стрімке поширення коронавірусної інфекції. Рада Церков рекомендує брати участь у служіннях  через онлайн-трансляцію вдома.

Джерело: city-adm.lviv.ua

«Сьогодні відбулося засідання Ради Єпископів, яка рекомендувала, щоб люди знаходилися вдома і на Службі Божій були присутні онлайн. Якщо все ж таки хтось йде до церкви, то рекомендовані богослужіння на вулиці», − повідомив мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу.

Рада Церков рекомендує брати участь у служіннях – через онлайн-трансляцію перебуваючи вдома. Проте, якщо будуть охочі відвідувати богослужіння, то рекомендовано дотримуватись соціальної дистанції на відкритому просторі, дистанція має бути не менше 2-х метри (винятком можуть бути члени однієї сім’ї, що проживають під одним дахом). Якщо відвідувачі знаходяться у храмі, то їхня соціальна дистанція має бути не менше 2-х метрів та заповненість – не більше половини площі храму. Перебування у масках обов’язкове.

Крім цього, рекомендують забезпечити контроль входу/виходу з храму, аби не створювати біля нього скупчення людей.

Вшанування святинь (хреста, ікон, святих мощей) – можна проявляти лише через поклоніння/поклін перед ними, без цілування та доторкання до них.

Також, Рада Церков рекомендує мирянам не відвідувати кладовища у поминальні дні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button