БаптистиХристиянські новини

«Як народжувався світ» – баптисти видали нову книгу для дітей

«Як народжувався світ» саме таку має назву новий посібник, який уклав та видав комітет дитячого та підліткового служіння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) у співпраці з місією «Служіння поколінням». Це видання містить сучасну та оригінальну програму уроків для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Джерело: baptyst.com

Як повідомляють організатори проєкту, посібник «Як народжувався світ» є яскравою захопливою подорожжю історією створення світу. Програма складається із семи тематичних уроків та подана в інтерактивній образній формі – зрозумілій та доступній.

«Як народжувався світ» – баптисти видали нову книгу для дітей

Відеоілюстрації біблійної історії та яскраве наочне подання біблійних істин містяться в уроках.

Користь від цих уроків в тому, що вони чіпляють увагу живим спілкуванням і спогляданням Божого творива.

Найрізноманітніші завдання, інтерактивні ігри, рукоділля та елементи розвитку дрібної моторики рук – все це поєднано в книзі.

«Як народжувався світ» – баптисти видали нову книгу для дітей

Ольга Мирончук, керівник комітету дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ, наголосила, що використання цих біблійних уроків цілком можливе за межами недільної школи. Програма підійде для онлайн-занять, а також домашніх занять із дітками віком від 3 до 8 років. Завдяки нестандартному підходу до викладання біблійної теми діти матимуть змогу на власному досвіді застосувати біблійну істину як на уроці, так і поза ним. Окрім того, кожен зможе долучитися до виконання книги творіння власноруч.

До того ж місія «Служіння поколінням» пропонує до цієї програми унікальні інвентар-бокси – спеціальні «коробки» з необхідним інвентарем. Це допоможе легко і зручно готуватися до уроків.

«Як народжувався світ» – баптисти видали нову книгу для дітей

Аби отримати посібник, необхідно перейти за одним з посилання:

Комітет дитячого і підліткового служіння в Instagram:

https://www.instagram.com/p/CRa8-MkDqPe/?utm_medium=copy_link

Сайт комітету ДПС.

Служіння поколінням в Instagram:

https://www.instagram.com/p/CROcWzULhqD/?utm_medium=copy_link

Сайт «Служіння поколінням».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button