СвітХристиянські новини

Сім’ї християн змушені втікати в ліс, після того, як на жінок напали індуїсти

Десять християнських сімей у східному індійському штаті Одіша тижнями живуть у лісі після того, як їхні будинки зруйнували жителі села в помсту за подання скарги в поліцію на групу індуїстів, які зґвалтували двох християнок під час черпання води з громадської криниці.

Джерело: christianpost.com

Сім’ї живуть в страху, без світла, води та переодягання в лісі поблизу села Сікапай у кварталі Калянсінгпур району Раягада.

Все почалося 15 травня, коли дві жінки пішли до сусідньої криниці, щоб набрати води для приготування їжі. Кілька індуїстів, мешканців села, підійшли до жінок, порвали їхній одяг, торкалися до них неналежним чином і повідомили, що християни не можуть користуватися громадськими колодязями.

Селяни також пошкодили трубу біля криниці, щоб жінки не мали доступу до води.

Сім’ї жінок подали скаргу в поліцію, але розслідування не проводилось. Християни також повідомляли про цей інцидент адміністративним чиновникам, які казали їм, щоб вони повернулися до індуїзму.

25 травня, коли зловмисники дізналися про скарги, вони зруйнували дахи шести будинків, що належали християнам, а також побили деяких з них.

Наступного ранку сильний буревій спричинив затоплення району і зруйнував пошкоджені будинки. Сім’ї були змушені шукати притулку з використанням поліетиленових пакетів та дерева в лісі за селом.

За оцінками, християни становлять близько 2,3 % населення Індії. Напади на християн ростуть з того часу, як індуїстська націоналістична партія Бхаратія Джаната перемогла в національних виборах 2014 року.

В нещодавній доповіді Хьюман Райтс Вотч попереджає, що «забобони впроваджені в уряд» БДП на чолі з прем’єр-міністром Нарендра Моді вже «проникли у незалежні інститути, такі, як поліція і суди, розширення можливостей націоналістичних груп схвалюється, і напади на релігійні меншини безкарні».

Минулого року Індія  відмовила у в’їзних візах представникам Комісії США з питань міжнародної свободи віросповідання, які планували розслідувати повідомлення про переслідування мусульман та християн після оприлюднення звіту, в якому рекомендується Державному департаменту США визначити Індію «країною, яка викликає особливу занепокоєність».

Читайте також:

«Національний уряд дозволив безкарно продовжувати насильство щодо меншин та їхніх молитовних будинків, терплячи висловлювання ненависті та підбурювання до насильства», – заявила FIACONA. Індійський уряд на чолі з індуїстською націоналістичною партією BJP продовжує стверджувати, що будь-яке подібне насильство над християнами в Індії – це поодинокі випадки, а не політика уряду».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button