війна

РЄПЦУ готує Програму по відновленню євангельських пасторів, які служать на деокупованих територіях та в зоні бойових дій

На засіданні РЄПЦУ учасники обговорили важливість програми по відновленню пасторів, які несуть служіння на Півдні та Сході України, та ініціювали її створення.

Джерело: РЄПЦУ

Засідання відбулося 24 листопада, головуючим був Станіслав Носов (УУК АСД).

Була підтримана пропозиція щодо напрацювання програми відпочинку та реабілітації для пасторів. Програма має бути напрацьована за допомогою існуючих церковних баз і досвіду в цьому, та бути доступною для всіх церковних об’єднань.

Також на засіданні було озвучено результати тих заходів, які Рада Євангельських Протестантських Церков України проводила протягом року.

Зокрема, це партнерський саміт «Сьогодні заради завтра», який провели у Львові на початку літа. На ньому були присутні глави Протестантських Церков України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Молдови.

Також пастори Анатолій Калюжний та Максим Крупський поінформували присутніх щодо заходу Європейського Євангельського Альянсу, який відбувся в Сараєво, і де була присутня делегація від РЄПЦУ.

Було обговорено і підготовку до партнерського саміту євангельських служінь «Через доброчинність до трансформації суспільства», який має на меті посилити ефективність євангельських християн в умовах війни.

Також було опрацьовано проєкт Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю з Всесвітнім Євангельським Альянсом The World Evangelical Alliance, у зв’язку зі збільшенням співпраці з ним.

Читайте також:

Олександр Заєць, Голова Правління Інституту Релігійної Свободи, окреслив на засіданні стан та тенденції церковно-державних стосунків.

За принципом ротації, з 1 січня 2023 року головуючим Ради стане Пилип Савочка, старший єпископ церков «Спасіння».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Степан Ошурко

Журналіст видання Слово про Слово. Студент Факультету міжнародних відносин НАУ.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button