ПротестантиХристиянські новини

РЄПЦУ закликає Президента не вносити до ВРУ проєкт Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) закликає Президента не вносити до ВРУ проєкт Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції.

Джерело: Офіційна сторінка РЄПЦУ у Фейсбук

«Наше занепокоєння викликає ідеологічна заангажованість та окремі положення конвенції, які викликають сумніви щодо доцільності ратифікації саме цього міжнародного документу», − йдеться в листі до Президента України, який був погоджений учасниками засідання Ради 8 липня.

РЄПЦУ вбачає ризик того, що декларовані наміри протидії домашньому насиллю буде підмінятися впровадженням нових ідеологем, які не притаманні та навіть чужі українському суспільству та можуть негативно позначитися на вихованні дітей та молоді.

Читайте також:

Рада Євангельських Протестантських Церков України створена у квітні 2005 року як міжконфесійний консультативно-дорадчий орган. На сьогодні до складу РЄПЦУ входить 12 об’єднань церков.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button