Блог Себастьяна Тегзи

Про Царство Боже як дар

Там де виконуються Божі заповіді, там присутнє Боже Царство. Коли на землі, як і на небі, виконується воля Божа, тоді приходить Царство Боже. Для цього в принципі і був даний Ізраїлеві Закон. Але сумна і невтішна реальність полягає в тому, що скільки б ми не старалися, ми ніяк не можемо привести Небесне Царство на землю нашою ревністю щодо Закону. Будь-які такі спроби є по суті нерозумними. Саме так і стверджує апостол Павло, коментуючи книгу Второзаконня: «Не кажи у твоїм серці: Хто зійде на небо?» − тобто: Христа звести додолу; або: «Хто зійде в безодню?» − тобто: щоб вивести Христа з мертвих». (Рим.10:5-7) Нашої ревності недостатньо, щоб звести Христа на землю й установити Царство.

Але на щастя це не вся правда! Євангеліє звіщає нам, що Царство таки прийшло, прийшло до нас як дар, незалежно від діл Закону, і прийшло воно через Ісуса, тому що Він єдиний досконало виконав волю Божу. Царство прийшло, воно вже присутнє у світі: «Близько тебе слово: у твоїх устах і у твоїм серці», тобто, слово віри, що його проповідуємо». (Рим.10:8) Ми не можемо своїми власними силами установити Царство, ми можемо тільки прийняти Його, як дар. Тому що Царство Боже − це дар Божої ласки.

Читайте також:

І щоб увійти до нього, недостатньо просто знати правильні формулювання віри, необхідно мати правдиву поставу віри: «Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне» (Мт. 5:3).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button