РелігіяХристиянські новини

Всеукраїнська Рада Церков наполягає на необхідності розробки державної сімейної політики: резолюція

Представники різних конфесій зустрічаються з міністрами та представниками уряду

У Рівненській області зібралася Всеукраїнська рада церков, наразі триває зустріч з представниками з представниками обласних державних адміністрацій та органів державної влади. В результаті засідання було прийнято резолюцію у якій міститься заклик розробити державну сімейну політику.

Джерело: ВРЦіРО

На зустрічі були присутні Олена Богдан з Міністерства внутрішніх справ та соціальної політики та Марина Попатенко, заступник міністра молоді та спорту.

На зустрічі 30 вересня учасники обговорили, як захищати сімейні цінності. Крім того, на думку губернатора Рівенщини, сімейні цінності мають стати національною сутністю, адже сім’я − це найголовніше в житті кожної людини. Зрозуміло, що Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій підписала угоду з Міністерством освіти й науки. Відповідно до угоди, обидві сторони будуть тісно співпрацювати. ВРЦіРО − авторитетний незалежний державний інститут в Україні, який вважає необхідним встановлення соціальної справедливості, незалежності та справедливості в суспільстві.

Учасники розширеного виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося 30 вересня 2021 року у м. Острог Рівненської області, прийняли цю Резолюцію про наступне:

1. Сім’я, включаючи шлюб чоловіка і жінки, як і раніше є однією з найбільших цінностей Української держави. Попри руйнівну критику з боку деяких політиків та громадських діячів це підтверджується не лише Біблією та попереднім досвідом, а й положеннями статті 51 Конституції України та статті 5 Сімейного кодексу України.

2. Соціальні експерименти щодо узаконення довільної статевої самоідентифікації (на відміну від жінок та чоловіків) нав’язують суспільству неприродньо (популяризація одностатевої сексуальної орієнтації, заперечення жіночої жіночності та чоловічої мужності). Це в кінці кінців призведе до зменшення толерантності та рівності прав у суспільстві, маргіналізує та обмежить права більшості з метою захисту інтересів меншості та поглибить демографічну кризу країни.

3. Нав’язування гендерної ідеології має негативні наслідки, що проявляються як спроба знецінити сімейні та шлюбні ідеали жінок та чоловіків, та супроводжується навмисним обмеженням свободи слова та віросповідання. Розпалюється ворожнеча та свавілля проти релігійних діячів та прихильників традиційних сімейних цінностей.

4. Навпаки, захищаючи традиційні сімейні цінності українського народу, ми маємо на увазі, що ця чеснота може об’єднати все українське суспільство. На нашу думку, її слід визначити як курс національної сімейної політики, яка полягає в наступному:

  • Рівність професійної гідності та унікальність чоловіків і жінок;
  • Виховання відносин зі здатністю вийти заміж і прийняти дар народження нового життя;
  • Повага до гідності кожного;
  • Захист життя людини від зачаття до природної смерті;
  • Єдність родини, взаємодопомога поколінь;
  • Повага до батьків та людей похилого віку;
  • Повага до прав дітей;
  • Протидія домашньому насильству та утискам.

5. Нерадісна статистика розлучень (особливо в перші кілька років після одруження), неповна реформа дитячих будинків (замість будинків сімейного типу), великі масштаби соціального сирітства та поширеність домашнього насильства − додатково ініціює необхідність: 1) чітко визначити національні пріоритети у сфері сімейної політики; 2) створити Міністерство у справах сім’ї та демографічної кризи; і 3) затвердити відповідні національні плани та надати необхідні бюджетні кошти.

6. Повна сім’я – це шлюб між чоловіком та жінкою, повага до людської гідності від зачаття до природної смерті, відповідальність матері та батька завжди повинні бути освітніми ідеалами для державних, муніципальних та приватних навчальних закладів.

7. Церковно-релігійні та сімейно-громадські ініціативи мають бути у співпраці з державою та органами місцевого самоврядування для ефективного виконання державних конституційних гарантій щодо захисту сімей, дітей, матерів та батьків.

8. Тільки на основі загальних зусиль національного та громадського партнерства, включаючи участь релігійних організацій, наша країна може створити відповідні соціальні умови, інфраструктуру та освітню діяльність для встановлення міцних та щасливих сімейних та шлюбних відносин та підтримки материнства та батьківства. З метою захисту кожної вагітності та виховання нового покоління на основі високої моральності та поваги до гідності кожного.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button