Актуальне

Про коронавірус, пандемію і страх від мікробіолога

У світі тривожно. Пандемія. У людей багато запитань, сумнівів, страхів. Пропонуємо тверезий і зважений погляд на ситуацію, переданий у пості фахівця і християнки Вікторії Оліферчук (кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології Національного лісотехнічного університету України).

Я хочу поділитися з вами деяким знанням як мікробіолог, як людина, яка займається екологією людини і як просто ваша колега!

Я хочу запевнити вас, що ви унікальне творіння на цій Землі і вас дуже, дуже люблять! Вам хочуть допомогти! Тільки потрібна у цій допомозі і ваша участь. Для цього потрібні деякі знання.

Чим же ж ви такі унікальні!?

Знання 1. Ви не продукт еволюції

Науково доведено, що еволюції не було. Кожна жива істота має 2 групи генів: мономорфні та поліморфні. Мономорфні гени відповідають за всі ознаки виду і будь-яка зміна у цих генах призводить до смерті особини. Поліморфні гени – мінливі. Вони відповідають за різноманітність в середині виду. На цій Землі немає жодної подібної людини – кожна унікальна. (автор відкриття академік Ю.П. Алтухов – відомий генетик, помер у 2005 році. Автор понад 250 наукових праць по питанню видоутворення.) Ви творіння Боже і Він дбає кожну хвилину про ваше життя!

Знання 2. Людина створена унікально

Як і її Творець (Отець, Син і Дух Святий), на образ і подобу Якого вона створена, людина – триєдина. Вона складається з духа, душі та тіла. Вона – дух, який має душу і живе у тілі. Тому я почну з духа.

Сумління, інтуїція та пошук Бога

В області людського духа є три складові: сумління, інтуїція та пошук Істини (Бога). Вчімось користуватися духом! Почнімо з пошуку Бога. Запросіть Духа Божого оселитися у вашому дусі. Наш Творець дав нам інструкцію (Біблію) для життя. Там описані всі необхідні постулати, якими ми можемо керуватися щодня. Кожного дня (а зараз нам Господь дав багато на це часу) – читайте Його Слово і отримуйте рему – слово конкретно до вас. Таким чином Бог говоритиме з вами, а ви відповідайте Йому молитвою – щирою розповіддю про своє життя, і так ви налагодите з Ним спілкування.

Сумління

Наступна складова – сумління. Очищайте своє сумління. Перегляньте серце – де є не прощення, образи, заздрість, злоба – покайтеся. Покаяння має плоди. Покаяння – це переоцінка цінностей і зміна способу мислення. Нехай Господь дасть вам мудрість як любити своїх домашніх, служити їм, створити в домі мир, любов і затишок, щоб було вам комфортно у ваших домівках. Моліться за людей, яким не можете допомогти фізично чи матеріально, Бог подбає про них через інших. Бажаю, щоб ваші сім’ї, які й є церквами були гармонійними і щасливими. (Ми зараз багато часу будемо перебувати з найближчими людьми: послухайте їх – я думаю, ви відкриєте для себе чудові, незнані світи глибин людської душі).

Інтуїція

Включайте інтуїцію! Коли дивитесь якусь інформацію, просіть у Бога, щоб Він показав вам де правда, а де ні. Тоді серце ваше буде спокійним. Далі, давайте вчитися користуватися душею. В області людської душі також три складові – воля, розум та емоції. Розвивайте свою волю допомагаючи всім, хто зараз потребує вас. Працюйте над своїм розумом і не допускайте туди негатив. Прочитайте книги Керолайн Ліф «Включіть свій мозок», Дона Колберта «Сім стовпів здоров’я», подивіться фільм, або прочитайте книгу «Хижа». Дисциплінуйте свої емоції. Нехай у ваших домах панує радість, сміх, позитив. Нехай страх покине ваші душі!

Тіло

І, нарешті, тіло. Давайте жити у перемозі і наступі, а не у страху і поразці. У цей час потрібно працювати над підняттям імунітету. Їжте фрукти та овочі, вживайте продукти з достатньою кількістю вітаміну С та мікроелементів. Треба знати, що шкіра є потужним бар’єром для проникнення інфекції. На латексних рукавичках інфекція залишається протягом 3-4 годин, а на здоровій шкірі гине через 3-4 хвилини. Маски не потрібно носити на вулиці. Їх потрібно використовувати у місцях скупчення людей. Маску міняти потрібно кожних три години, інакше на ній збирається велика кількість хвороботворних мікроорганізмів. На мою думку – краще пошити її з тканини і прати. Мікроорганізми як і всі живі організми мають антагоністів у зовнішньому середовищі, тому – провітрюйте приміщення, гуляйте на свіжому повітрі (у парку, у лісі). Як відомо, вірус, який навів страх на всю планету – біологічний об’єкт, і він підлягає всім законам природи, які встановив Бог. Тому, з часом, опиняючись у довкіллі, він втрачає свою вірулентність, і стає не таким небезпечним.
Дорогі друзі, бажаю вам міцного здоров’я і гармонії у житті. Зустріньтеся з Ісусом, і Він подарує вам мир, який вищий за всякий розум, і збереже серця ваші у Його любові і благодаті.

З повагою та любов’ю – Вікторія Оліферчук

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button